חתונת הדמים בפרדס חנה: הסדר טיעון לשלושת הנאשמים בהרג, יישלחו לעונשי מאסר שונים

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חתונת הדמים בפרדס חנה: הסדר טיעון לשלושת הנאשמים בהרג, יישלחו לעונשי מאסר שונים

-

לפני כשנתיים וחצי פענחה המשטרה את רצח אלמוג פאדל ז”ל, שנדקר למוות בחתונת הדמים בפרדס חנה.

השבוע נחתמה עסקת טיעון עם שלושת הנאשמים – הם יישלחו ל-6 שנות מאסר, והחתן עליו נגזרו שלוש שנים – ישוחרר בקרוב.

באוקטובר 2016 הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בחיפה כתבי אישום נגד שלושה נאשמים (חתן, אביו וחברו) בגין הריגת אלמוג פדל בן ה-20 מפרדס חנה, במהלך מסיבת החתונה של הנאשמים במסעדת “דניאל” שבאזור התעשייה של פרדס חנה חודש קודם לכן.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד שלי זאבי-ברזילי ושגב אדלר עלה כי ביום  שישי 22.9.16, נערכה מסיבת החתונה של נאשם במסעדת “דניאל” שבאזור התעשייה של פרדס חנה, ולקראת סופה התפתחה קטטה אלימה בין חלק מהנאשמים, המנוח וחבריו, ואורחים נוספים מהחתונה. הקטטה כללה צעקות, דחיפות, השלכת אבנים, בטון ובקבוקי זכוכית.

במהלך הקטטה, הצטייד אביו של החתן – בסכין קצבים שאורך להבה 24 ס”מ אותה לקח מהמסעדה, בה נערכה מסיבת החתונה, והתנפל על המנוח יחד עם בנו החתן וחברו.

שלושת הנאשמים תקפו את פאדל, בצוותא, כאשר אביו של החתן דוקר אותו בכח חמש דקירות, מהן שתיים בירך שמאל, אשר חדרו את כל הירך ופגעו בעורקי דם ראשיים, ושלוש בעכוז ימין. פאדל נפל ארצה, בעוד השלושה ממשיכים להכות אותו.

על פי כתב האישום לאחר מכן, מסר האב את הסכין, כשהיא מגואלת בדם, לידיו של אחר , אשר נכח בקטטה וביקש ממנו להסתירה. הוא לקח את הסכין והסתיר אותה סמוך לעץ, במרחק של כמה עשרות מטרים מהמקום. בהמשך, נכנסו הנאשמים לרכב ונמלטו מהמקום, כפאדל שוכב על הקרקע מתבוסס בדמו.

כאמור, בבית המשפט המחוזי בחיפה נחתם הסדר הטיעון עם עונשי מאסר שונים למעורבים. כמו כן,  100 אלף שקלים הופקדו על ידי הנאשמים בקופת בית המשפט.  בנוסף, הם ישלמו פיצוי למשפחת הקורבן בסכום של  כ-250 אלף שקלים.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה