חתונת הדמים בפרדס חנה: הסדר טיעון לשלושת הנאשמים בהרג, יישלחו לעונשי מאסר שונים

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חתונת הדמים בפרדס חנה: הסדר טיעון לשלושת הנאשמים בהרג, יישלחו לעונשי מאסר שונים

-

מגדלור-פיד ♋

לפני כשנתיים וחצי פענחה המשטרה את רצח אלמוג פאדל ז”ל, שנדקר למוות בחתונת הדמים בפרדס חנה.

השבוע נחתמה עסקת טיעון עם שלושת הנאשמים – הם יישלחו ל-6 שנות מאסר, והחתן עליו נגזרו שלוש שנים – ישוחרר בקרוב.

באוקטובר 2016 הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בחיפה כתבי אישום נגד שלושה נאשמים (חתן, אביו וחברו) בגין הריגת אלמוג פדל בן ה-20 מפרדס חנה, במהלך מסיבת החתונה של הנאשמים במסעדת “דניאל” שבאזור התעשייה של פרדס חנה חודש קודם לכן.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד שלי זאבי-ברזילי ושגב אדלר עלה כי ביום  שישי 22.9.16, נערכה מסיבת החתונה של נאשם במסעדת “דניאל” שבאזור התעשייה של פרדס חנה, ולקראת סופה התפתחה קטטה אלימה בין חלק מהנאשמים, המנוח וחבריו, ואורחים נוספים מהחתונה. הקטטה כללה צעקות, דחיפות, השלכת אבנים, בטון ובקבוקי זכוכית.

במהלך הקטטה, הצטייד אביו של החתן – בסכין קצבים שאורך להבה 24 ס”מ אותה לקח מהמסעדה, בה נערכה מסיבת החתונה, והתנפל על המנוח יחד עם בנו החתן וחברו.

שלושת הנאשמים תקפו את פאדל, בצוותא, כאשר אביו של החתן דוקר אותו בכח חמש דקירות, מהן שתיים בירך שמאל, אשר חדרו את כל הירך ופגעו בעורקי דם ראשיים, ושלוש בעכוז ימין. פאדל נפל ארצה, בעוד השלושה ממשיכים להכות אותו.

על פי כתב האישום לאחר מכן, מסר האב את הסכין, כשהיא מגואלת בדם, לידיו של אחר , אשר נכח בקטטה וביקש ממנו להסתירה. הוא לקח את הסכין והסתיר אותה סמוך לעץ, במרחק של כמה עשרות מטרים מהמקום. בהמשך, נכנסו הנאשמים לרכב ונמלטו מהמקום, כפאדל שוכב על הקרקע מתבוסס בדמו.

כאמור, בבית המשפט המחוזי בחיפה נחתם הסדר הטיעון עם עונשי מאסר שונים למעורבים. כמו כן,  100 אלף שקלים הופקדו על ידי הנאשמים בקופת בית המשפט.  בנוסף, הם ישלמו פיצוי למשפחת הקורבן בסכום של  כ-250 אלף שקלים.

58100cookie-checkחתונת הדמים בפרדס חנה: הסדר טיעון לשלושת הנאשמים בהרג, יישלחו לעונשי מאסר שונים

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה