המוסיקאי והיוצר ישראל כסיף מקיבוץ משמרות עבר אירוע לבבי קשה – ויש לו מסר לכולםחייו של ישראל כסיף, היוצר והמוסיקאי מקיבוץ משמרות, ניצלו אמש לאחר שעבר שני אירועי לב קשים. הוא פונה מיד לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הלל יפה ואושפז במחלקה לטיפול נמרץ, שם התייצב מצבו. 

כסיף, אמן, יוצר, מעבד מוסיקלי, שבשנים האחרונות יצר את אופרת הרוק “ילד תוף”, נמצא בהכרה ובהשגחה, וכתב למכריו: “תעיפו את הסיגריות והטבק”.

“כמעט “הלכתי” היום. פעמיים. התקף לב חמור עם הפרעות קצב מרשימות. מזל שנתנו לי בזמן ללעוס כדור אספירין”, הוא כתב למכריו. “כל אמריקאי שמכבד את עצמו מעל גיל 35 שם בכיס אספירין. וואללה, הייתי רגע למעלה עם אלוהים שתינו אספרסו כפול, בזכוכית כמובן, ו”חזרתי ” עם מכות חשמל.

ישראל כסיף || צילום מסך: יוטיוב

“עכשיו מחובר למוניטור, מנסה לעכל, מפחד להירדם כי אם חלילה לא אתעורר ואם זה יקרה אז לפחות שאשאיר איזה טיפ לעולם. וחוץ מהאספירין? הלחץ – החיים על הקצה – שלושה חודשים פשוט לא ישנתי מלחץ ודאגות, אז פלא שללב נמאס?”.

כסיף כתב עוד: אז רק תזכרו היום – רק שלש פעולות: לקנות כדור אספירין ולשים בארנק, להראות לאישה במידה ויש כדי שתיתן גיבוי כי בטח תשכחו ו… להעיף את הסיגריות והטבק. אני חולה על זה, אבל קיבינימט, אין ברירה. כלום לא שווה את זה. בחיי. אומרים שה-48 שעות עכשיו קריטיות. תחזיקו אצבעות כי אני ממש בעניין של לחיות”.

תגובות:

echo do_shortcode(‘

תגובות

‘);

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל -mgdlor1@gmail.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.