Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

“לבריאות” / מאת אדרת טרכטינגוט ● אז, איך כותבים על בריאות בכלל?

“לבריאות” / מאת אדרת טרכטינגוט ● אז, איך כותבים על בריאות בכלל?

כמי שעברה בעצמה תהליכי שינוי גדולים בתחום הבריאות, לומדת ועוסקת בנושא יום יום, ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי טבעי, אדרת טרכטינגוט רואה באופן יומיומי עד כמה החיים יכולים להשתנות מקצה לקצה על ידי ההתנהגות ● טור חדש במגדלור ניוז בנושא בריאות טבעית ואורח חיים בריא

Image may contain: 1 person, smiling, eyeglasses and closeup“שלום אדרת, אנחנו מפרסמים באתר מגדלור ניוז מגוון טורים הנוגעים בשלל תחומי החיים, ומאירים תחומים הרלוונטיים לחיי התושבים. חשבנו להוסיף טור בנושא בריאות. האם תהיי מוכנה לכתוב את הטור הזה?”

כשקראתי את ההודעה שנשלחה אלי, עלו בי רגשות מעורבים, מצד אחד התרגשות ושמחה, מאידך חששות וקולות פנימיים התחילו לדבר אלי: “איזה משמח, הוא נותן באתר שלו מקום לנושא הבריאות”, “אבל מי יקרא את זה?”, “אוי, מה זה משנה, ותחשבי שתצליחי להשפיע אפילו על אדם אחד והרי כבר נכתב ‘כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם מלא'”, “אבל זה דורש המון זמן, את גם ככה עמוסה, יש לך תינוק קטן, עוד ילדים שצריכים אותך ועבודה…”

אז התגבר הקול הפנימי שלי ואמר: “מספיק עם הלבטים”! את חייבת להירתם ולעשות את זה… הציבור מחפש בריאות! ואולי את השליחה שצריכה להביא אליהם את הידע הזה. האם אפשר לסרב?”.

כך קיבלתי את ההחלטה וקפצתי למים, ובפעם הראשונה בחיי אני כותבת לכם את הטור למגדלור ניוז.

מזה כ-10 חודשים, אנחנו עוברים תקופה מטלטלת, עם המון אתגרים, קשיים אישיים, משפחתיים ותעסוקתיים, הרבה סימני שאלה ואי ודאות סביב הקורונה שנולדה לעולם, וכן הגיעה לביקור בארצנו.

כן מסכה, לא מסכה. כן סגר, לא סגר. כן חיסון, לא חיסון, אני רוצה לרגע לשים בצד את סימני השאלה ואי הוודאות ולתת מקום של כבוד לאחד הדברים המשמעותיים שקיבלנו מהקורונה: העיסוק בבריאות שלנו.

במרוץ החיים אנחנו עסוקים בכל כך הרבה דברים, רצים מעניין לעניין. ובתקופה הזו זכינו לעצירה של הרכבת הדוהרת הזו. אין כלום! אין עבודה, אין גנים, אין לימודים, אין חנויות, אין אירועים, אין ישיבות, אין עסקים, אין בילויים, אין טיולים. אז מה יש? הבריאות שלנו! היא התנאי והבסיס להכל, ובלעדיה אין כלום.  גם הרמב”ם בהלכות דעות (פרק ד’) מנחה אותנו כי אדם חולה לא יוכל לעבוד את הקב”ה, ולכן צריך להרחיק אדם עצמו מדברים המאבדין את הגוף ולהנהיג עצמו בדברים המברין והמחלימים“.

כמישהי שעברה בעצמה תהליכי שינוי גדולים בתחום הבריאות, לומדת ועוסקת בנושא זה יום יום, ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי טבעי, אני רואה באופן יומיומי עד כמה החיים שלנו יכולים להשתנות מקצה לקצה על ידי ההתנהגות שלנו, ולכן אני שמחה ומתרגשת לצאת אתכם לדרך ולפרסם פה את הפרסום השבועי שיהיה “לבריאות”. בטור זה אביא עקרונות מרכזיים ותכנים שיוכלו לסייע בידיכם לאמץ אורחות חיים התומכים בחיים בריאים ולמנוע היווצרות בעיות בריאות בעתיד. בתקווה שהדברים שיכתבו כאן יתיישבו על לב פתוח ואוזניים קשובות ויהיו לטובה ולברכה!


הכותבת הינה יועצת בריאות טבעית ומנחה סדנאות לבישול ואורח חיים בריא. להערות ושאלות: [email protected].
להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ החינמית למתכונים ותכנים נוספים – הקליקו כאן.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן