פרס אקו"ם לחנן בן ארי מפרדס חנה: "בשישי אני בים עם הילדים בקיסריה"המוסיקאי והיוצר חנן בן ארי, המתגורר בפרדס חנה-כרכור, זכה אמש בפרס אקו"ם לאמנים ויוצרים בתחום הזמר העברי.

"מוסיקה מצליחה לחבר אנשים מגוונים. אני רואה בהופעות שלי את המגוון של האנשים. אני אומר אלוהים – מה רבו מעשיך. איך בראת את כולם כל כך שונים וזה כיף לראות את כולם יחד", הוא אמר היום בראיון ל"כאן ב'", בתכניתו של יגאל גואטה.

חבן בן ארי | צילום: גיא כושי ויריב פיין, יח"צ

בן ארי, אב ל-4 ילדים, מתגורר בפרדס חנה-כרכור, סיפר על יום שישי שלו. "מחזירים את הילדים מהמסגרות, שבתות קיץ יש הרבה זמן עד שהשבת נכנסת, אנחנו בדרך כלל בים בקיסריה. האוכל בדרך כלל מוכן בחמישי בלילה, אשתי מאוד מסודרת, לא מגיעה לרגע האחרון. אין לי מושג איך מכינים חביתה", הוא צוחק. "אני אומר לאשתי ביום שישי – לכי לישון, עשית מספיק. לוקח את כולם לים, ארטיק, אבטיח, מקלחות, ושבת. שבת זו מתנה גדולה, עבורי, אחרי כל הטירוף של כל השבוע, שאני בקושי רואה את הילדים – זה מדהים. אנחנו שרים בשולחן שבת, בעיקר פיוטים, לא את 'ויקפידיה, אם אתה שואל", צוחק בן ארי.

פרס אקו"ם בו זכה אתמול ניתן על שירו "ויקיפדיה" שיצא לפני שנה ומופיע באלבומו החדש של בן ארי, "לא לבד". "זה התחיל בראיון מאוד מעצבן, שהרגשתי שוב כמו בהרבה ראיונות שאנשים קראו את הדף שלי בויקיפדיה, ומאוד התעצבנתי שלא רואים אותי כבן אדם אלא מתייגים אותי כ'דוס', 'הבחור מהשומרון'", סיפר בראיון. "כתבתי את ויקיפדיה, לא ידעתי מה יהיו המילים והלחן, רק שם של שיר. לקח זמן עד שבאמת פיצחתי מה אני רוצה להגיד. עזרה לי בזה קרן פלס. אם השיר הזה פתח את הראש והלב לאנשים, זה עשה את שלו.

בן ארי, בן לאב פייטן, סיפר עוד כי "יש שוני בין זמר דתי וחילוני, אבל לכל אחד מאיתנו יש אתגרים משלו. התמודדויות".

האזינו ל"וויקיפדיה" >>> 

 

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן