גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
תחת הכיתוב “כולם סופרים קלוריות, מה דעתכם לספור את זה בק”מ? מהיום חושבים לפני שאוכלים” – מציגה יעל הופר את התמונה הזו שממחישה לכולנו כמה נצטרך לרוץ אם נאכל מאכלים מסויימים. מה אתם אומרים? אולי זו השיטה המועילה להרזייה?
אז אם אתם אוכלים לאפה, המבורגר, צ’יפס או אוכלים בירה, תחשבו רגע לפני האם יש לכם כוח לרוץ את זה לאחר מכן…