שלוש שנות מאסר לדורס לאה חזי ז"ל בתאונה הקטלנית במחלף אולגה בחדרה ב-2016

באותו היום, בסוף החודש, הוא נאשם כי חזר מחו"ל, ונהג ברכבו בכביש החוף כשהוא עייף לאחר שלא מעל 24 שעות. הוא נרדם, סטה מהמסלול ודרס למוות את לאה ז"ל שהמתינה בתחנת אוטובוס באותה השעה

בבית המשפט המחוזי חיפה גזר היום (22.7) שלוש שנות מאסר על תושב חדרה בן 36, בגין הריגת האישה לאה חזי בתאונת דרכים מחרידה באוגוסט 2016 במחלף אולגה.

כשהגיעו הפארמדיקים למקום הם ראו על שולי הכביש, סמוך לתחנת האוטובוס שהייתה מפורקת לגמרי אחרי שנפגעה מרכב, שני פצועים שוכבים. חזי, הייתה מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. "ניסינו להעניק לה טיפול רפואי אבל הפציעה הייתה קשה מאוד ותוך דקות נאלצנו לקבוע את מותה", אמרו אז החובשים. הפצוע השני, צעיר כבן 26 שנפצע בגפיים, טופל במקום ופונה לבי"ח הלל יפה הסמוך".

כאמור, באותו היום, בסוף החודש, הוא נאשם כי חזר מחו"ל, ונהג ברכבו בכביש החוף כשהוא עייף לאחר שלא מעל 24 שעות. הוא נרדם, סטה מהמסלול ודרס למוות את לאה ז"ל שהמתינה בתחנת אוטובוס באותה השעה. בכתב האישום המתוקן נמחקו הסעיפים שיוחסו לו בגין נהיגה תחת השפעת סמים.

בנוסף למאסר בפועל, נגזרו עליו גם 18 חדשי מאסר על תנאי ותשעה חודשי מאסר על תנאי לשלוש שנים וכן הוא יפצה את משפחת המנוחה ב-30 אלף שקלים.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

דרמה בחדרה: בן חיים ביטל את הסמכויות של אדרג'או, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק השכונות

במכתב ששלח בן חיים, כתב לאדרג'או: "במהלך המלחמה, בתקופה כל כך קשה לעם ישראל, בחרת לעסוק בפוליטיקה זולה תוך ניסיון לגרוף הון פוליטי על חשבון עובדי עירייה מסורים שפועלים לילות כימים על מנת לתת את כל המענים הנדרשים לציבור בחדרה"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן