יקר לי 750: יוגדל הקנס על אי איסוף גללי (צואת) כלבים בחדרה

מועצת העיר אישרה הצעה לסדר להגברת האכיפה על כלבים משוטטים והגדלת הקנס שיוטל על בעלי כלבים שלא ינקו אחרי כלביהם

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירת ניקיון העיר ושיפור חזותה עברה במועצת העיר הצעה לסדר, שהגישו סגן ראש העיר ומחזיק תיק ביטחון ואכיפה רומן גישר וחברת המועצה עו"ד מירי נחשונוב, להגדיל את הקנס ולהגביר את האכיפה על שוטטות כלבים ואיסוף גללים.

לדברי גישר ונחשונוב, שוטטות כלבים ברחבי העיר, בשכונות ובחופים, הפכה למטרד עבור רבים מהתושבים. קריאות בנושא מתקבלות במוקד 106 ואצל הווטרינר העירוני, ובהן מוחים תושבים על כלבים משוטטים ועל בעלי כלבים שאינם מקפידים בניקיון אחר כלביהם.

מצב זה הוביל את גישר ונחשונוב להעלות הצעה לסדר היום על מנת לטפל בבעיה החמורה. על-פי ההצעה שתיכנס לתוקפה כבר מחודש אוגוסט, יוגדל הקנס על אי איסוף גללים ל-750 שקלים, וכמו כן תתבצע אכיפה מוגברת על שוטטות כלבים.

סגן ראש העיר רומן גישר אמר: "אנו מודעים לתופעה המדאיגה ואי ציות התושבים לחוק הדורש איסוף גללי כלביהם. גם אני כתושב העיר חווה את התופעה והיא מהווה מטרד גדול עבורי. אני קורא לכלל תושבי העיר: אנא הקפידו על הנקיון. הצוותים והאגפים העירוניים – החל ממנקי הרחובות ועד למנהלי האגפים – דואגים לרווחת התושבים מידי יום ומידי שעה, אך גם עליכם התושבים מוטלת האחריות לשמירה על הנקיון".

במסגרת הגברת האכיפה יתוגברו צוותים של הפיקוח העירוני שיסייעו ברחבי העיר. באגף אכיפה וביטחון של עיריית חדרה מדגישים כי העירייה תגלה אפס סובלנות ותפעל בנחישות רבה בכל הנוגע לעבירות על חוקי העזר ופגיעה בניקיון וחזות העיר.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

משחק מלוכלך: הכרוז של הפועל חדרה תבע 200 אלף שקל מעיתון מקומי בעיר – זה פסק הדין

כרוז הפועל חדרה לשעבר יגאל רובין תבע מעיתון מבט מקומי והעורכת שלו אפרת גוטפריד 200 אלף שקלים תוך שטען: "הכפישה אותי בעיתון עקב סכסוך אישי" ● גוטפריד טענה מנגד בכתב ההגנה שהתביעה היא "תביעת השתקה והפחדה" ● פסק הדין ניתן בבית המשפט השלום בחדרה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן