גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
יום שבת חם וקייצי עבר עלינו (1.6) וישראלים רבים ניצלו את מזג האוויר על מנת לבלות בטבע, במרכזי הקניות וגם כמובן בים.
כ-100 אלף מטיילים פקדו השבת את שמורות הטבע והגנים הלאומיים
בין האתרים הבולטים היו הגנים הלאומים גן השלושה עם כ-5,000 מבקרים, מצדה עם כ- 4,000 מבקרים, קיסריה עם 3,500 מבקרים ושמורות הטבע הבניאס ועין גדי עם כ-2,000 מבקרים כל אחד.
יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל אתרה הבוקר בתום סריקות נרחבות, אלמוני ללא רוח חיים מול חוף כרמל
בשעה 08:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פצוע בדירה ברחוב אהרון ברט בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים לניאדו גבר בשנות ה-30 לחייו במצב בינוני עם פציעה חודרת בגפיים.
קטטה פרצה בכפר מייסר ליד מענית
בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב גלבוע על קטטה בכפר מיסר. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח העמק גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלת ראש.
הפרה נשטפה אל החוף
מקרה ביזרי וקצת מטריד אירע אחר הצהריים בחוף הצוק בת”א כאשר גופת פרה נמשתה מהמים אל החוף. המתרחצים נותרו המומים מהמקרה.