כיכר הפסנתר לזכרו של גיל שרון ז”ל נחנכה באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כיכר הפסנתר לזכרו של גיל שרון ז”ל נחנכה באור עקיבא

-


“כיכר הפסנתר” – כיכר לזכרו של הזמר והיוצר מאור עקיבא – גיל חי שרון ז”ל, שהלך לעולמו לפני קצת פחות משלוש שנים, נחנכה היום באור עקיבא במעמד משפחתו של שרון, ראש העיר, חברי מועצה ותושבים.

מי שנשאו דברים היו רב העיר אליהו אילוז, ראש העיר יעקב אדרי, נציג המשפחה שהודעה לעוסקים במלאכה ומנהל מחלקת הנוער אשר ארביב, שהקריא מספר מילים על קורות חייו של שרון ז”ל.

          >> צפו בוידאו מהטקס בפייסבוק מגדלור

“כולנו באנו לכבד את זכרו של גילי שרון”, אמר אדרי. “יצא לנו השבוע להיות בשני אירועים מאוד מכובדים שבאו לכבד שני צעירים מהמקום מכיוון אחר- האחד אושרי שוורץ ז”ל והיום כיכר הפסנתר לזכרו של גילי שרון.

“גילי, למי שלא יודע, היה מוזיקאי בנשמתו”, הוסיף ראש העיר, “הוא מאוד אהב לשיר, לנגן, תמיד היה עם הגיטרה למי שזוכר. הוא היה בכל המקומות ותמיד הופיע בהתנדבות. גילי חיפש את המוזיקה ואין יותר יפה מלציין את זכרו עם פסנתר שמבטא זאת. אני רוצה להודות לכל מי שהביא והוציא את זה לפועל. אני זוכר שהמיצג הזה יזכיר לכולנו שהיה בחור צעיר כזה – גיל שרון, שאהב מוזיקה, יצר מוזיקה והונצח בעזרת המוזיקה. יהיה זכרו ברוך”.

באירוע הופיעה להקת דור עם שיר מיוחד שנכתב לאירוע ולזכרו של שרון. השיר המרגש גרם לבכי אצל חלק מקהל הנוכחים וזכה למחמאות רבות וכך גם הלהקה וכותב השיר – מאיר גאווי.

את המיצג שמצוי על הכיכר בדמות פסנתר לבן ויפה, יצרה היוצרת אילנה אביב שכתבה היום: “לאחרונה יצרתי באור עקיבא כיכר עם פסל פסנתר לזכרו של גיל שרון – מוזיקאי יקר שעזב אותנו בטרם עת. עתה הגיעה העת לחנוך את הכיכר בנוכחות המשפחה וראש העיר”.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה