|בחירות באור עקיבא| כדורי: “המנדט שקיבלתי – הוא להמשיך לעשות טוב למען התושבים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|בחירות באור עקיבא| כדורי: “המנדט שקיבלתי – הוא להמשיך לעשות טוב למען התושבים”

-

מגדלור-פיד ♋סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בקדנציה האחרונה, יוסי כדורי, זכה ל-691 קולות בבחירות שנערכו שלשום, ביום שלישי, ויכהן גם בקדנציה הקרובה כחבר מועצת העיר אור עקיבא. 

הבוקר, לאחר ההתארגנות והמנוחה שהיתה ביום שאחרי, הודה כדורי לכל התומכים והמצביעים שהגיעו לקלפיות ונתנו לו את המנדט. “אין ספק שזו היתה מערכת בחירות לא פשוטה, 14 רשימות. בכל זאת, למרות שהיתה ציפייה גדולה יותר, אני שמח מאוד על המנדט שזכתה סיעתי “עתיד בטוח”, מודה למשפחה, לחברים, לחבריי לרשימה שרון קלי, מוטי ג’אן ואלי עבדיאן, שפעלו במסירות רבה להצלחת הסיעה. אני ממשיך במועצת העיר לשרת את תושבי אור עקיבא ולהעניק מהיכולות שלי להצלחת העיר בכל התחומים”.

כדורי השיב בראיון לפני הבחירות – מדוע המשיך להתמודד למועצת העיר גם בבחירות האלו, לאחר 25 שנה בתפקיד ציבורי, והשיב: “כל פוליטיקאי מבטיח הבטחות, אני משתדל שלא. עד כה הצבתי לעצמי יעדים במקום הבטחות, וברוך ה’ צַלַחְתי את מרביתם.

“באחד הרֵאַיונות בעבר נשאלתי ע”י עיתונאי: מהן מטרות ריצתי למועצת העיר? השבתי, כי אני מבקש להעלות את אחוזי הזכאות בבגרויות. לא הבטחתי אך ברוך ה’ הצלחתי. אחוז הזכאים עלה ל 94% בבית הספר עתידים. ובאולפנית – עלה ל- 100%. גם מרכז נוער לא הבטחתי, אך חלמתי על מקום שייתן מענה לנוער ביישוב. והיום המרכז פועל בקצב אדיר, ותודה לעוסקים במלאכה.

“הקשרים שלי עם עובדי העירייה הם כאלה שבעזרתם אני מצליח להניע תהליכים חשובים לישוב. הכל בסבר פנים יפות ובנחת רוח המתחייבת”, הוא הוסיף.

210140cookie-check|בחירות באור עקיבא| כדורי: “המנדט שקיבלתי – הוא להמשיך לעשות טוב למען התושבים”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן