כתב אישום נגד עובד “אגאדיר” ששפך שמן רותח על חברו לעבודה (וידאו)

כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי מרכז מייחס לנאשם חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה לאחר ששפך שמן רותח על חברו לעבודה בעקבות סכסוך

כתב אישום נגד עובד “אגאדיר” ששפך שמן רותח על חברו לעבודה (וידאו)

כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי מרכז מייחס לנאשם חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה לאחר ששפך שמן רותח על חברו לעבודה בעקבות סכסוך

מגדלור-פיד ♋

עובד של מסעדת ההמבורגרים “אגאדיר” בראשון לציון, מואשם כי שפך שמן רותח על חברו לעבודה בזמן משמרת וגרם לאישפוזו במצב קשה. 
על-פי כתב האישום, הנאשם עבד כגריל-מן במסעדת “אגאדיר” בראשון לציון, כאשר התגלע סכסוך בינו לבין עובד נוסף. בין השניים החל ויכוח מחוץ למסעדה, והנאשם תקף את נפגע העבירה תוך שהוא חובט בפניו באמצעות אגרוף מספר פעמים. עובדים נוספים שהיו במקום הפרידו ביניהם.

יומיים לאחר מכן, הנאשם ונפגע העבירה חלקו משמרת נוספת במטבח המסעדה. הנאשם עבד בסמוך לעמדת הגריל, אשר כוללת סיר טיגון המיועד להכנת צ’יפס ובתוכו שמן רותח. כאשר ראה הנאשם את נפגע העבירה חולף על פניו בעודו מדבר בטלפון, הוא נטל קנקן, מילא בו כמות נכבדה של שמן רותח מתוך הצ’יפסר, הלך במהירות לכיוונו של נפגע העבירה, תפס בחולצתו מאחור, שפך את השמן הרותח על ראשו וגבו ונמלט מהמקום.

 

כתוצאה ממעשיו של הנאשם, ניכווה העובד ב-30% מחלקים שונים מגופו, כוויות בדרגה 2 ו-3. הוא הובהל לבית החולים, שם הורדם והונשם. בעת הגשת כתב האישום נפגע העבירה עדיין מאושפז בבית החולים.
בבקשה שהוגשה למעצר עד תום ההליכים, נכתב כי: “הנאשם הוכיח במעשיו שהוא אלים, מסוכן וחסר שליטה. באירוע הראשון הוא תקף באגרופיו את …על רקע ויכוח של מה בכך, ויומיים לאחר מכן, ללא כל התגרות מוקדמת ולאחר שנרגעו לכאורה הרוחות בין השניים, הוא שפך על ראשו וגבו של … שמן רותח באופן מכוון, אכזרי ומסוכן במיוחד”.
כתב האישום והבקשה למעצר עד תום הליכים הוגשו על ידי עו”ד שרון משעל מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן