עידן רייכל הוזמן לחתונה בקיסריה – והופיע רק לאחר שמילאו את הנחיות משרד הבריאות

רגע לפני ההחלטה על סגירת אולמות וגני אירועים, הוזמן הזמר והיוצר המוערך לחתונה בקיסריה - אך סירב להופיע מספר המשתתפים הרב שנכח במקום - למעלה מ-50 איש || הפשרה שהושגה: רייכל הופיע בפני המשפחה הגרעינית בלבד

עולם התרבות והאירועים ספג מהלומה קשה עם התפרצות נגיף הקורונה והשבתה כמעט של כל האירועים ומופעי התרבות בישראל. אלא שלגבי אירועים וחתונות, ההגבלות צומצמו והתעצמו כל תקופה במהלך המשבר, כשההנחייה האחרונה היא סגירה של אולמות וגני אירועים.

רגע לפני שנסגר, בשבוע שעבר, בקיסריה, הוזמן הזמר והיוצר עידן רייכל לשמח חתן וכלה. כתב התרבות של רשת 13 דיווח בימים האחרונים כי אנשיו של רייכל, שמקפיד על הנחיות משרד הבריאות, הגיעו למקום האירוע שעות ספורות לפני החתונה וגילו כי המקום עוצב למספר אורחים מעבר למה שהותר בהנחיות.

על פי הדיווח, אנשיו של רייכל אמרו לבעלי האולם כי על פי סידורי הישיבה והארגון צפויים להגיע למקום מספר גבוה של משתתפים, ומסרו עוד לבעלי האולם כי רייכל לא ייכנס למקום בניגוד להנחיות משרד הבריאות.

רייכל, כך דווח עוד, הגיע למקום, ראה כי נוכחים באולם מעל ל-50 איש וסירב לרדת לחוף הים, לבמת ההופעה שלו. הוא הסביר כי יהיה מוכן להופיע רק מול 20 איש והגיע לרכבו, כשהוא בדרך להתניע ולנסוע מהמקום. ברגע האחרון הושגה פשרה: רייכל יופיע רק מול המשפחה הגרעינית במסעדה במקום, הועמדה הגברה ורייכל הופיע בפני 20 איש בלבד, כפי שדרש.

צפו בדיווח מהטוויטר של כתב "רשת 13" גיל משעלי >> 

// בתמונה: עידן רייכל || צילום: אורי ברקת, ויקיפדיה

אישום: עבריין סדרתי מאור עקיבא פרץ לרכב בקיסריה וגנב רכוש רב

בשעת בוקר, חנה רכב סוזוקי בחניון כורכר תיאטרון האמפי בקיסריה ● באותה עת הגיע למקום הנאשם, יחד עם אחר, כשהנאשם יצא מהרכב, ניפץ אחת השמשות ברכבו של הקורבן, פתח את הרכב ונכנס לתוכו ● באירוע נגנב ציוד רב ● הפרטים המלאים

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן