צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לרוכבת אופנוע (כבת 40) שנפצעה באורח קל לאחר שלדברי עוברי אורח החליקה ונחבלה בגפיים ברחוב דרך הנדיב בפרדס חנה.
מהזירה – צילום: איחוד הצלה גזרת זכרון-פרדס חנה
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לרוכבת אופנוע (כבת 40) שנפצעה באורח קל לאחר שלדברי עוברי אורח החליקה ונחבלה בגפיים ברחוב דרך הנדיב בפרדס חנה.
מהזירה – צילום: איחוד הצלה גזרת זכרון-פרדס חנה