גדעון סער הגיע בחשאיות לחדרה ונפגש עם צביקה גנדלמן שהודיע: “תומך ב’תקוה חדשה’

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

גדעון סער הגיע בחשאיות לחדרה ונפגש עם צביקה גנדלמן שהודיע: “תומך ב’תקוה חדשה’

-

מגדלור-פיד ♋

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, הפתיע אתמול כשהודיע בפתאומיות על תמיכתו בגדעון סער. אחרי שבעבר עזב את הליכוד לטובת קדימה ואחר כך חזר לליכוד, החליט הפעם לעזוב שוב ולעבור ולתמוך במפלגתו החדשה של גדעון סער – “תקוה חדשה”.

גנדלמן נפגש אתמול (שישי) עם סער בבפגישה חצי חשאית בעיריית חדרה. “ב 2018 הצטרפתי לליכוד בעקבות חזרתו לחיים הפוליטיים של חברי שר הפנים והחינוך לשעבר גדעון סער”, כתב גנדלמן מאוחר יותר לעוקביו.

גנדלמן הוסיף: “בעיניי גדעון משקף ערכים של ממלכתיות, אחריות לאומית, שיקול דעת ויכולת לייצר חיבורים בחברה הישראלית ולבסס הסכמות ולא פילוג. תמכתי בו בלב שלם כחבר ליכוד כשהתמודד לראשות הליכוד. כאחד ששרת בצה”ל מעל 30 שנה, בכל תפקידי הפיקוד בשדה ואשר חינך ופיקד על אלפי חיילים ומפקדים. אני יודע מהי מנהיגות.

“גדעון הוא מנהיג! ראיתי מקרוב את היכולת שלו להוביל ולסחוף אחריו רבים בציבור באופן שחוצה מפלגות ומחנות. זו בעיני המנהיגות שמדינת ישראל זקוקה לה היום יותר מתמיד. נפגשתי במשרדי עם גדעון סער, ידיד אמת של העיר חדרה והודעתי לו על הצטרפותי למפלגת “תקווה חדשה’. אין בכוונתי להתמודד לכנסת בעת הזו, אני רואה בתפקיד ראש העיר חדרה את השליחות המשמעותית והמרכזית עבורי, אך אתגייס בכל כוחי למען הצלחת המפלגה בבחירות ובתקווה גדולה למען הקמת ממשלת סער לאחריהן.

גנדלמן השבוע עם גדעון סער. צילום: פרטי מעמוד הפייסבוק של גנדלמן

 

“אין היום בזירה הפוליטית מנהיג מנוסה ממנו שביכולתו להרכיב קואלציה רחבה ומגוונת שתפעל לטובת מדינת ישראל ואזרחיה. בוודאי ובוודאי לאור ההתמודדות עם השלכות הקורונה בהיבט הכלכלי והחברתי. אין לנו זמן למלחמות פוליטיות מיותרות. זו השעה לאחריות לאומית ולשיתופי פעולה.

“הודעתי לפני זמן קצר למנכ”ל הליכוד שאני מסיים את חברותי במפלגה וכמו רבים אחרים, גם אני מייחל בימים כאלה לשנה חדשה עם תקווה חדשה”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
1 ההודעה שלך
Inline Feedbacks
View all comments
ארז אלגון
ארז אלגון
10/02/2021 13:51

איזה כתבה מוטע. ש”כחתם” עזב את קדימה לאחר שויתרו לו על חוב. דילג ל”יש- עתיד” משם נזרק ע”י יאיר לפיד. התפקד לליכוד. שם לא זכה לחיבוק ודילג גדעון סער שלא בוחל במי שנגדו חקירות פליליות.

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן