השיטור העירוני באור עקיבא יועבר לרשות לביטחון קהילתי; מנהל אגף הביטחון: “המהלך מונע משיקולים זרים”

מנהל אגף הביטחון בעיריית אור עקיבא, יהודה מימון, מביע התנגדות חריפה למהלך: "לא ניתן כל נימוק או הסבר המניח את הדעת למהלך קיצוני וחד צדדי" ● בפניה ליוסיפוב מציין מימון: "גורמים מבקשים את רעתי" ● מ"מ ראש העיר, יוסיפוב: "מדובר בריענון האגף. מפקדים במשטרה מוחלפים כל 4 שנים, ולא בכדי"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

השיטור העירוני באור עקיבא יועבר לרשות לביטחון קהילתי; מנהל אגף הביטחון: “המהלך מונע משיקולים זרים”

מנהל אגף הביטחון בעיריית אור עקיבא, יהודה מימון, מביע התנגדות חריפה למהלך: "לא ניתן כל נימוק או הסבר המניח את הדעת למהלך קיצוני וחד צדדי" ● בפניה ליוסיפוב מציין מימון: "גורמים מבקשים את רעתי" ● מ"מ ראש העיר, יוסיפוב: "מדובר בריענון האגף. מפקדים במשטרה מוחלפים כל 4 שנים, ולא בכדי"

מגדלור-פיד ♋

מהלך מטלטל בעיריית אור עקיבא: מ”מ ראש העיר שמחה יוסיפוב החליט להעביר את האחריות על השיטור העירוני בעיר מאגף הביטחון המנוהל על ידי יהודה מימון לרשות לביטחון קהילתי ומניעת אלימות סמים ואלכוהול (“עיר ללא אלימות”) המנוהלת על ידי שלומי שגב.

מימון, שהביע התנגדות נחרצת למהלך, טוען כי מדובר במהלך ש”מונע משיקולים זרים, לא ענייניים ולא מקצועיים, בלי כל נימוק או הסבר המניח את הדעת למהלך קיצוני וחד צדדי ללא יכולת להגיב לה”, במכתב אותו שיגר למ”מ ראש העיר יוסיפוב, והגיע לידי מגדלור ניוז שלא באמצעותו.

“אין לי אלה להסיק כי גורמים כאלה ואחרים המבקשים רעתי הצליחו איתך מה שלא עלה בידם עם קודמיך בלנסות לשפוך את דמי, להכפיש את שמי וכבודי ובכך לא רק לערער מעמדי שנבנה בהלך כעשר שנים האחרונות בעשייה מקצועית ומשמעותית לתועלת העיר אור עקיבא אלה גם לפגוע במקום עבודתי ולהתיר כלון בשמי, ללא יכולת להתגונן ולהוכיח יושרי וצדקתי, מאחר וגם אתה בוחר למלא פיך מים ולא לאפשר לי להגיב”, מציין מימון.

“אני נכון להתייצב בפני כל גורם אשר אדרש לו על מנת לתת תשובות והוכחות מול כל סוגיה אשר תועלה כנגדי, ללא משוא פנים וללא מורא, יושרי שמי ואמינותי חד המה, אמינותי כבר נבחנה רבות בעבר ולא בכדי אני נושא על כתפי בגאון את דרגת הסא”ל, משמש כמג”ד במיל’ כעשר שנים אשר מוביל את הגדוד על חייליו וקציניו להישגים אשר קוצרים שבחים והוקרה בקרב הפיקוד הבכיר ולא בכדי זכיתי להיות קצין מצטיין לרמטכ”ל עם תעודות הוקרה והערכה רבות מספור.

“אדוני ראש העיר מר שמחה יוסיפוב, אנא אל תיתן ידך לאלה החורשים רע ומדון, אל תולך שולל מול עסקנים כאלה ואחרים, הצלחתם הינה תעודת עניות לרשות, למנהל תקין ולמבקש לעשות טוב לעיר, השתלטותם ברזי השלטון המקומי יוביל לאנרכיה וכאוס ובהכרח יוביל לשחיתות ציבורית מהרמה הגבוהה ביותר אשר לבסוף תוצאותיהם ברורות גם בימים אלה.

“מרגע החלטתך אינני יודע מנוח והפגיעה האישית בי היא הצלחת הרוע והרשע ואתה אדוני ראש העיר שם חותמך למעשים הללו ללא מתן הסבר וללא מתן לי אפשרות להציג ולפרט, כזכות בסיסית הניתנת לכל אדם באשר הוא עומד לפני שחורצים דינו”.

Image may contain: 1 person
שלומי שגב, מנהל הרשות לביטחון קהילתי (עיר ללא אלימות) באור עקיבא. צילום: עמוד הפייסבוק, השיטור העירוני אור עקיבא

לטענת מימון, אגף הביטחון בניהולו תפקד באופן רציף בתקופת הקורונה, מרבה בעשייה ברוכה ומשמעותית לתועלת העיר ופועל 24/7. “אבקשך לשקול בשנית החלטתך, הנני מוכן כאמור להתייצב בפני מי שתחליט ולענות על כל סוגיה כי נקי כפיים אנוכי”, כותב עוד מימון.

מ”מ ראש העיר שמחה יוסיפוב מסר בתגובה: “בהתאם לצרכים וכחלק מהמדיניות שלי לרענן אגפים, החלטתי לרענן גם את אגף השיטור העירוני והניהול שלו. מפקדים במשטרה מוחלפים כל 4 שנים, ולא בכדי. זהו נושא חשוב וריענון השורות חשוב גם במקרה הזה”.

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
10 .
Inline Feedbacks
View all comments
אורי
אורי
21/01/2021 11:13

מהלך שמזכיר פרשות דומות בפוליטיקה הישראלית
מבלי להכיר את הסיפור כניראה שמדובר בפרשה של “תן וקח”.
כל קבלת החלטות ללא שום יעוץ גורמים מקצועיים
ולשמיעת הכרותו וניסיונו של האדם עצמו נשמע כמו ניסיון להדחה, במקום חבירה והצטרפות לטובת כוונה לשפר את תכלית העניין
וכניראה שמונע לטובת צרכים אישיים,
שמי יודע מה “התן וקח” תלוי בו.

שלומי
שלומי
19/01/2021 11:03

אני תושב המקום באור עקיבא תשתיות התחבורה נמצאות באיחור של יותר משני עשורים אחורה כלומר אי אפשר לעבור עם רכב עד שרכב אחר ממתין ובנוסף לכך כל אחד חונה איך שבא ההפקרות והחוצפה של הרבה נהגים שחונים בחנייה כפולה ולא רואים את השיטור העירוני כלל כל אחד עושה כרוחו במקום נורמלי הפיקוח העירוני מסתובב פעם בכמה זמן ודואג לכך שלא תהיה הפרעה בתנועה באור עקיבא המצב רע עד גרוע

דני רומן
דני רומן
19/01/2021 08:35

מהלך נחוץ והחלטה אמיצה נכונה ומחייבת של שמחה כל הכבוד -זה הגיע למצב שחדלנו להתלונן בפני הפיקוח העירוני !!!!!

ניסים
ניסים
18/01/2021 20:30

אולי עכשיו במקום לצפצף יתנו כבר דוחות לרכבים חוסמים ליד המרכז, בחנויות ומול גולדה.

משה
משה
18/01/2021 10:56

מר שמחה אתה אדם עם נסיון ובטוח אני שכל מה שאתה עושה זה לטובה, אם הגעת להחלטה הזאת כנראה משהו עומד מאחרי זה אני מאמין ביושרך ובדרך שאתה מזיז דברים כל הכבוד על המהלך נקווה שכולנו נרוויח מזה

תושב שגאה בעיר
תושב שגאה בעיר
18/01/2021 06:06

שמחה הגיע הזמן לעשות רענון שורות בכל המחלקות , ונכון היה לבצע מהלך זה
ישר כח !

רועי
רועי
17/01/2021 21:45

מר שמחה יקר אתה איש יקר מאוד אני בטוח שכל מה שאתה עושה יש לכך סיבה ברורה
והייתי ממליץ למנהל אגף לפני שהוא מוציא כביסה מלוכלכת החוצה ינסה קודם לסדר את העניין בצורה נאותה ובוגרת מבפנים ולא לערב את הציבור זה לא גנון
ברור שתמיד עצוב כשמדובר בפיטורין אבל מניסיון לא מפטרים אדם כשר

לילך
לילך
17/01/2021 21:43

אולי סוף סוף כל פקח יפסיק להתנשא ולשחק אותה מינימום שריף בטקסס !!!הסרחתם שם כל חבורת הפקחים שמתנהגים כשוטים!

מוטי
מוטי
17/01/2021 20:54

הייתי אומר : “ימים יגידו”, מבלי להכיר את העובדות ומבלי להזדהות עם פועלו של אדם זה או אחר, נראה שאין כל היגיון מערכתי ובטוח שלא היגיון ניהולי, החלטות מתקבלות לאחר דיונים, אם הנחיתו עליו את ההחלטה מבלי לשמוע בעצתו המקצועית קודם לכן, זה פשוט לא תקין.
החלטה שהתקבלה בצורה לא תקינה ומושכלת, דינה להיכשל…

שלומי
שלומי
17/01/2021 20:46

שלומי יקר,
אתה תותח.
אור עקיבא זכתה בך וביושרה שלך.
איש של עשייה ושקיפות בתוך מציאות מורכבת מאוד.
גאה בך.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן