|הבחירות באור עקיבא| שבתאי: “מקווה שנוכל לזכות ב-3 מנדטים”

|הבחירות באור עקיבא| שבתאי: “מקווה שנוכל לזכות ב-3 מנדטים”

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


עו”ד שלום שבתאי, המתמודד לחברות במועצת העיר ערך בימים האחרונים חוג בית בשכונת היובל בצפון העיר. לדברי שבתאי, התמודדות של 13 רשימות, תפעל בסופו של יום לטובת רשימתו. “חלק מן הרשימות לא תעבורה את אחוז החסימה – תיפסלנה והמדד החדש ישחק לטובתנו”, מסר לתומכיו ברשת החברתית.

שבתאי הוסיף כי הוא “שואב עידוד גדול ממאות התושבים שאני נמצא איתם בשיחות יום יומיות ומקווה שנוכל לזכות ב – 3 מנדטים. הודעתי שהדגל אותו נניף בבחירות ואותו נדרוש בקדנציה הבאה הוא נושא החינוך.

“נניף את דגל החינוך”. שבתאי || צילום: פרטי

 

“נקים ועדת חינוך עירונית. צוות חשיבה. מעורבות תושבים בועדות. חיזוק החינוך הבלתי פורמלי. הקמת שלוחה של המתנ”ס בשכונת היובל. הקמת מוזיאון עירוני. הקמת מכללה אקדמית ועוד”.

שבתאי ציין כי העיר לא ערוכה לגידול באוכלוסייתה בחמש השנים הקרובות ויש להכין תכנית היערכות מיידית בנושא. הוא ציין עוד כי בתקופת כהונתו כיו”ר הנהלת המתנ”ס, “הוא הפך למגדלור של תרבות בעיר. חוגים שוקקים. פעילות בסטודיו מרילו, ושוקולד, פעילות יפה למבוגרים שלא הייתה בעבר.

“הקמת חבורת הזמר ‘צלילי האור’, קבוצות תיאטרון קהילתי, תזמורת עירונית, החזרת הצעדה המיתולוגית, הקמת 8 צהרונים לרווחת הזוגות הצעירים, מפעל קייטנות מצליח ועוד”, הוסיף.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן