יצא צדיק: משה מכלוף מאור עקיבא תיקן תקלת מחשב ופגש את חיים הכט

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

יצא צדיק: משה מכלוף מאור עקיבא תיקן תקלת מחשב ופגש את חיים הכט

-

מגדלור-פיד ♋מכלוף והכט בתכנית || צילום מסך: “מאקו- ערוץ 2”

כבוד גדול לאור עקיבא ולאיש המחשבים משה מכלוף, בן העיר: בפרק של התכנית “יצאת צדיק” ששודר אמש ב”מאקו” ערוץ 2 זכה מכלוף בתואר התכנית הכל כך מוכר, לאחר שטיפל בתקלת מחשבים מבוימת בבית בקיסריה.

“תמיד הקפדנו לצלם בבית ישראלי טיפוסי”, אמר הכט בתחילת התכנית. “הפעם – אנחנו בחווילת חלומות בקיסריה שצועקת – ‘כאן גרים אנשים עשירים’ ולא רק במובן של שמחים בחלקם. ‘דירה נאה’, שנו חכמים, ‘מרחיבה דעתם של אנשים’, האם היא גם תשבש את המוסר הבסיסי של טכנאי מחשבים? האם נגלה שתקלת מחשב באור עקיבא, חדרה או גדרה היא אותה תקלה כמו בקיסריה? מה קורה כשטכנאי מחשבים פוגשים את האלפיון העליון?”.

מכלוף נדרש לטפל ב”תקלה” שבוימה עבור התוכנית – העברת מצב האות של מסך מחשב מ-D-SUB ל-DVI כך שלא מופיעה תמונה, בעקבות שינוי האות. מכלוף טיפל בתקלה מהר, הזמין את בעלת בית והסביר לה מה עליה לעשות כדי שהתקלה לא תשוב. במקביל, גבה תשלום של 100 שקלים בלבד, לתדהמת הכט וטכנאי המחשבים שישב לצדו.

מכלוף אמר בהמשך: “כשהתחלתי לעבוד ידעתי דבר אחד – אני לא לוקח משהו שלא מגיע לי. כמו שאני רואה את זה, תקלה של 4 דקות לא מצדיקה לא 180 לא 200, בשביל ה-100 שקל ברוך השם”.

הכט אמר לו: “אבל הזמן שלך, הדלק שלך, הניסיון, המקצועיות שווים כסף”. מכלוף השיב: “אתה צודק מאה אחוז. יחד עם זאת, אנחנו מתפרנסים, כנראה שמה שאני עושה נכון”.

לבקשתו של הכט, מכלוף צלצל לאשתו וסיפר לה שיצא צדיק. בתחילה לא האמינה, והכט אמר לה: “שבעתיים מרגיש יותר טוב כשאני רואה את האיש שלך. הוא מדהים הבחור הזה. מקצוען לעילא, צנוע, מאמין”.

72640cookie-checkיצא צדיק: משה מכלוף מאור עקיבא תיקן תקלת מחשב ופגש את חיים הכט

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן