סוכות באור עקיבא: פסטיבל "אמנות מקומית" חוזרשורה של כוכבים בפסטיבל "אמנות מקומית" באור עקיבא בחול המועד סוכות. מתנ"ס אור עקיבא מפיק זו השנה השלישית ברציפות יומיים של פסטיבל המשלב בתוכו אומני ילדים, הצגות תאטרון, דוכנים ואמנים מקומיים שיציגו את עבודתם. הפסטיבל ייערך גם השנה בסיוע משרד התרבות והספורט, בחסות ראש העיר יעקב אדרי ובשיתוף המתנ"ס והעירייה.

ואכן, מאוד ילדים והורים הגיעו ליום המופעים הראשון שהתקיים היום (ג') ונהנו מאטרקציות, דוכנים, מתקנים מתנפחים והופעות על הבמה המרכזית.

הרעיון המרכזי העומד מאחורי הפסטיבל הוא יומיים של פעילות לילדים ללא תשלום. פעילות שתאפשר לקהל לבלות את חול המועד בעיר ללא צורך להזדחל בפקקים של המדינה ולחוות אירועי תרבות תוך שילוב ומתן במה לאומנים מקומיים, להקות והרכבים מקומיים, יחד עם אומני ילדים ידועים.

• לעוד תמונות מהיום הראשון בפסטיבל – באתר מגדלור נט

ביום הראשון לפסטיבל, יום שלישי ה-25.9.18, יופיעו עודד פז מהפיג'מות ודוד חיים, תוצג הצגה לילדים וברקע – יהנו הילדים ממתקנים מתנפחים, סדנאות ופינת ליטוף. למחרת ברביעי, 26.9.18, יתקיים בנוסף להפעלות ולמתנפחים יריד חוגים של המתנ"ס, במהלכו תופיע מורני, כוכב הילדים רוי בוי, ובסיום – "אוריינטינו" – לילה מלכוס ואיציק שמלי במופע מוסיקלי מקפיץ וחגיגי.

היוזמה לפסטיבל החלה ע"י מנהל המתנ"ס משה נקש, ורכז הפרויקטים דאז, מאיר קורן, בעידודו של יו"ר ההנהלה שלום שבתאי. בנוסף, את הפסטיבל מובילים צוות המתנ"ס בשיתוף מחלקות העירייה והוא חלק מסל תרבות עירוני שיזמה שרת התרבות מירי רגב.

פסטיבל אמנות מקומית יתקיים בין התאריכים 25-26/09/18 החל מהשעה 15:30, ברחבת היכל התרבות העירוני באור עקיבא. 

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן