רגע אחרי ששחזרו את החתונה שלהם בחדרה: הדר ודניס מ’חתונמי’ נפרדו

ימים לפני הפרידה, הסכימו השניים ללבוש שוב שמלת כלה וחליפת חתן, בכדי להשתתף בהפקת צילומים לרגל עונת החתונות - והגיעו שוב לגן בו התחתנו - כאן בחדרה
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

רגע אחרי ששחזרו את החתונה שלהם בחדרה: הדר ודניס מ’חתונמי’ נפרדו

ימים לפני הפרידה, הסכימו השניים ללבוש שוב שמלת כלה וחליפת חתן, בכדי להשתתף בהפקת צילומים לרגל עונת החתונות - והגיעו שוב לגן בו התחתנו - כאן בחדרה

מגדלור-פיד ♋

לפני יותר משנה, הדר ברייר ודניס רוסקוב, כוכבי ‘חתונה ממבט ראשון’ התחתנו במסגרת התוכנית לא פחות מכאן – בחדרה. בחודש האחרון, כבר היו שמועות כי הם עתידים להתחתן בפעם השנייה – אך מיד לאחר כל הפרסומים, נודע כי השניים נפרדו.

בכל מקרה, רבים ממעריצי תכנית השידוכים שמתחילה תחת החופה, שמו לב שהחתונה שלהם התקיימה בגן האירועים ‘אקו’ ליד הנחל בחדרה. כן כן.

ימים לפני הפרידה, הסכימו השניים ללבוש שוב שמלת כלה וחליפת חתן, בכדי להשתתף בהפקת צילומים לרגל עונת החתונות. בעמוד הפייסבוק של גני האירועים אקו קפצו על המציאה ופרסמו שוב את השניים עם הפקת האופנה שלהם – רגע לפני שכולנו התבשרנו במדורי הרכילות על פרידתם.

הדר ודניס. צילום מתוך עמוד הפייסבוק של אקו אירועים

ברייר, שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה על הפרידה: “כשהגעתי לתוכנית חתונמי, עוד בתקופת המיונים, היה לי ברור לאיזו מטרה אני מכוונת. שבעתי מדייטים ריקים, ממערכות יחסים שלא מובילות לשום מקום, שבעתי מאכזבות ושברון לב. ידעתי שאני מכוונת למשפחה משלי. משלנו. לשמחתי התמזל מזלי ופגשתי את דניס בתוכנית, מה שהוביל לקשר שלנו, כמעט שנתיים של חברות נפלאה. אבל… בתוך תוכי כירסם בי החשש שאנחנו רוצים דברים שונים, בעתיד הקרוב או בכלל.

“אם זה משיחות שעשינו, או כפועל יוצא מדרך מחשבותינו, או מהפירוש של כל אחד מאיתנו של “מהו אושר?”. ואני בחרתי. אני בוחרת להיות מאושרת בדרכי, אני בוחרת לא לזנוח ולו לרגע את המטרות שהצבתי לעצמי, אני בוחרת בשותפות שתוביל אותי, אותנו, למשפחה. כן… הכמיהה עודנה קיימת ומתעצמת… אז החלטנו להיפרד. החלטה משותפת שמגיעה בלב שלם וממקום של השלמה. דניס אדם מקסים, צר לי שדרכינו מתפצלות, אבל משהו שלקחתי מהתוכנית הוא לא לוותר על עצמי. ונכון שיחסים זה עולם של פשרות, אבל לצערי יש פשרות שלא ניתן לבצע.

“את השבוע האחרון אני מעבירה אצל אחותי בגן יבנה (מצאתי עיתוי… אבל אין עיתוי מתאים לפרידה כמו גם למבצע צבאי, מסתבר ולהבדיל). אני מזדהה עם תושבי הדרום והעוטף ומלאת הערצה כלפיהם על ההתמודדות האיתנה שלהם מול השגרה הסוריאליסטית הבלתי נתפסת הזו שהם נאלצים לחיות בה. יחד עם זאת, אני מתחילה שוב בדרך חדשה, אך הפעם אני סמוכה ובטוחה שאזכה בשאהבה נפשי. אני אופטימית, ומחבקת את העבר, את ההווה ויודעת שאזכה לחבק את העתיד ולקבל חיבוק בחזרה”.

ואנחנו? נשאר עם הזכרונות מהחתונה שלהם בחדרה.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן