מבית

מבית

תיעוד: נכנס לסופרפארם עם תיק גדול ומכניס לתוכו מוצרים, מה מצאו אצלו השוטרים? [רחבי הרשת]

עובדי הסופרפארם תפסו את הלקוח והזעיקו את השוטרים שהגיעו ולכדו אותו. ומה הוא חשוד כניסה לגנוב והם מצאו בתוך התיק?

לפני כעשרה ימים (17/4) התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות חשד לגניבה על ידי גבר בסניף ה”סופר פארם” בצפון. 

מייד עם קבלת הדיווח הוזעקו כוחות משטרה, אשר הגיעו תוך דקות ספורות, לזירת האירוע, והבחינו בנאשם שעוכב על ידי עובדי החנות. החוקרים אספו ממצאים בזירה, גבו עדויות ופתחו בחקירה.

הנאשם (45) הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בחיפה בהתאם לבקשת המשטרה.

מהחקירה היסודית עלה, כי ביום האירוע נכנס הנאשם לחנות הפארם בעיר שפרעם עם תיק צד שחור גדול ומשלא הבחינו בו, מילא התיק עם 6 קופסאות של תחליף אם מסוג “סימילאק”, מכונת גילוח, מכונת תספורת, שתי יחידות של סכיני גילוח ודאודורנט. לאחר שהסליק הנאשם החפצים בתיקו יצא מהחנות, למרות שהזמזם ציפצף, והחל לרוץ,  אך עובדים מהחנות הצליחו לעכבו עד לבואם של השוטרים, תוך דקות ספורות.

עוד מהחקירה עלה כי, הנאשם ביצע שתי עבירות דומות באותה השיטה במועדים שונים.  במקרה הראשון, מספר שעות קודם לאירוע שדווח, גנב הנאשם מסופרמרקט בעיר שפרעם  12 קופסאות של תחליף אם מסוג “סימילאק” ובמקרה השני, שארע מספר ימים קודם לכן (12/4) גנב הנאשם בסניף “הסופר פארם” בעכו שתי קופסאות של תחליף אם מסוג “סימילאק” .

בתום חקירה מאומצת וזריזה הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות במשטרת ישראל, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין 3 אירועים בהם ביצע הנאשם עבירה של גניבה. אתמול (26/4) לאחר שהתקיים דיון בבקשת המעצר, הורה בית המשפט על מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת.


דילוג לתוכן