גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
לצאת או לא לצאת לטיול בחורף? אל תוותרו על חווית טבע חורפית. כדי לעזור לכם להשתכנע, רשות הטבע והגנים מפנקת אתכם בתה חם בתחילת מסלול הטיול… ולכם נשאר רק ליהנות מנוף קצת שונה וחורפי של החוף ומרכיביו: דיונות, חי וצומח ייחודיים, שפך של נחל, מזח ישן, סערות של חורף ועוד…
נקודת מפגש מרכז השירות למטייל.
היכן: גן לאומי נחל אלכסנדר חוף בית ינאי.
מתי: ימי שבת בפברואר, בשעות: 11:00 ו – 13:00. ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר.