ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בפוסט אישי בעקבות רצח דיאנה רז: “כמה זילות וסתמיות של חיי אדם”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בפוסט אישי בעקבות רצח דיאנה רז: “כמה זילות וסתמיות של חיי אדם”

-

מגדלור-פיד ♋

“זה היה ויכוח סתמי, אני לא יודע מה נכנס בי. זה היה ההסבר של הבעל שרצח השבוע את אשתו, דיאנה רז ז”ל”. במילים אלה פתח ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן פוסט אישי שכתב אמש, בהתייחס לאירוע הרצח המזעזע ביישוב נעלה שבבנימין.

גנדלמן הוסיף וכתב: “ויכוח סתמי. כמה זילות וסתמיות של חיי אדם, חיי אישה, אם ל-4 שנותרו יתומים מאם, ומאב שבוודאי יבלה את שנותיו בכלא. ויכוח סתמי. ככה סתם לרצוח אדם, נשמה, אישה שכל החיים עוד היו לפניה. עלינו לגלות אפס סובלנות לתופעה של אלימות במשפחה ובעיקר אלימות נגד נשים, שיותר מדי פעמים מסתיימת ברצח.

“הרצח האחרון חריג בגלל זהות הבעל, שוטר, איש חוק שאמור להגן על החברה, ובוודאי אינו אמור ללחוץ על ההדק נגד חפים מפשע, במקרה הזה נגד אשתו ואם ילדיו. אם אנשי חוק מזלזלים בחוק, מה יגיד הציבור? מה יגידו הצעירים? מה יבין מכך הדור הבא?

“אנשי חוק אמורים להוות דוגמה. ואם זו הדוגמה הניתנת לציבור בישראל, אז אבדנו. אנו בעיריית חדרה עושים כל שביכולתנו כדי למנוע אלימות מכל סוג ובעיקר אלימות במשפחה. העירייה מובילה תוכניות הסברה ומניעה כבר מגיל תיכון, לחינוך ליחסים ללא אלימות, ותוכניות דומות גם לבוגרים יותר. כל זאת במטרה שהדור הבא יהיה אחר, מכיל, אוהב, שוויוני, לא אלים, לא מזלזל בחיי אדם, ובוודאי לא רוצח.

“רק לאחרונה עלתה לכותרות שירה איסקוב שחיה ניצלו מרצח בזכות הערנות של שכנתה. אני קורא לנשים החשות מאוימות לפנות לעזרה. אני קורא לבני משפחה, לשכנים, לחברים, להיות ערניים ולהתריע כאשר הם רואים או חושדים שיש מי שסובלים וסובלות מאלימות במשפחה.

“חובה עלינו לחנך ליחסי זוגיות שוויוניים, יחסים של אהבה וכבוד, יחסים שאין בהם מקום לאלימות. חובה עלינו כחברה להגן, להתריע, להיות ערניים, לגנות כל סוג של אלימות, ובעיקר למנוע את הרצח הבא”.

131600cookie-checkראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בפוסט אישי בעקבות רצח דיאנה רז: “כמה זילות וסתמיות של חיי אדם”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
2 .
Inline Feedbacks
View all comments
א' זה אבא
א' זה אבא
06/04/2021 19:58

גנדלמן אני הייתי מתמקד בשימוע שלך בחודש הקודם בפרקליטות בחשד למגוון עבירות פליליות – אתה לא ראוי מוסרית להיות ראש העיר שלי וזה בהתעלם מהתעללות של מחלקת הרווחה בחדרה באבות גרושים ובאימהות חלשות – תתפטר!!!

ארז אלגון
ארז אלגון
07/02/2021 15:13

מה לך מר גנדלמן ולאירוע !!! תתמקד בבעיות העיר. ובתחנת הכח שמוקמת מול התושבים ! שם ימותו/ירצחו תושבי חדרה.

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

 


 

 

 

דילוג לתוכן