לא קיבלו מספיק כסף מההורים? נלכדו 2 נערות בנות 14 שפרצו לכלי רכב בשיטתיות [חם ברשת]

לא קיבלו מספיק כסף מההורים? נלכדו 2 נערות בנות 14 שפרצו לכלי רכב בשיטתיות [חם ברשת]

-

מגדלור-פיד ♋משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ובלתי מתפשר נגד עבירות רכוש המסכנות את שלום הציבור ורכושו ופועלת באופן גלוי וסמוי על מנת לחשוף ולעצור את מבצעי העבירה ולהגביר את תחושת הביטחון בהתאם, כאשר “כנופית הפורצים” שנעצרה אמש – הצליחה להפתיע גם את שוטרי תחנת זבולון.

במסגרת האכיפה הממוקדת בתחום, ניתחו שוטרי תחנת זבולון מספר אירועי התפרצות לרכבים באזור הקריות וזיהו דפוס פעולה פלילי חוזר שכלל, ניפוץ שמשת הרכב באמצעות פטיש כבד, גניבת תיק וארנק עם כרטיסי האשראי ולאחר מכן ניסיונות לבצע רכישות של ביגוד והנעלה בחנויות.

בתוך כך, שלשום (19.2.18) נפרץ באותה השיטה רכב מסוג קיה באזור הקריות ומהרכב נגנב ארנק, כאשר פרק זמן קצר לאחר מכן בוצעה באמצעות כרטיס האשראי שנגנב מהרכב, רכישה בחנות נעלים.

שוטרי תחנת זבולון ניתחו את מהלכי הפורצים, לרבות מסלול הבריחה על פני ציר הזמן, מהרכב הפרוץ ועד השימוש באשראי הגנוב , ולהפתעתם זיהו 2 נערות בנות 14 תושבות הקריות, נורמטיביות מבית טוב, החשודות בעבירות האמורות.

צוות הנוער של משטרת זבולון הגיע אל בתי הקטינות עם צו חיפוש חתום ע”י בית משפט ואכן במהלך החיפוש נתפס רכוש הקושר את הנערות למספר אירועי התפרצות בתקופה האחרונה וכן את הפטיש ששימש עפ”י החשד לניפוץ שמשות הרכב…

הנערות עוכבו לתחנת המשטרה ובחקירתן קשרו עצמן למעורבות בעוד 3 מקרים נוספים של התפרצות לרכבים. בסיום חקירתן, שוחררו הקטינות לרשות הוריהן בתנאים של מעצר בית. החקירה נמשכת. צילום: דוברות המשטרה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן