חיילים ואזרחים מאור עקיבא, חדרה, פרדס חנה-כרכור, חריש, זכרון יעקב, עמק חפר והאזור נהרגו במלחמת "חרבות ברזל"

אלה שמות חללי צה"ל והנרצחים ממתקפת חמאס על ישראל | יהי זכרם ברוך

אלה השמות שהותרו עד כה לפרסום מאזור חדרה: סרן יותם בן בסט, בן 24, מבת חפר | רב״ט עדי גרומן , בת 19, מחגלה שבעמק חפר | סמל אופיר ציוני מיקנעם עילית | רב״ט עמית צור, בן 19, מאליכין שליד חדרה | סרן רועי צ׳אפל, בן 25 מזכרון יעקב | סמ"ר יוגב אהרון ז״ל מפרדס חנה-כרכור | סגן רון צרפתי מחדרה | רס"ל (מיל') אביחי אמסלם, בן 30 מחדרה | הלל שמואל סעדון בן 21 מקיבוץ ברקאי | בר שכטר מקציר | נטע ברעם מחדרה | מאיה פודר מזכרון יעקב | רפ"ק דן גנות מזכרון יעקב | בר תומר מעין שמר | תמר סמט מפרדס חנה-כרכור | יונתן ריכטר מעין הוד | גיל אבני מקיסריה | אוריה ריקרדו מקיסריה | סרן יעקב נדלין מאור עקיבא | נועה שלום מחריש | לאור אברמוב מפרדס חנה-כרכור | סמ"ר עומר ביתאן מבנימינה  | רס"מ בוריס דנילוב מחדרה | אסף מרדכי אדברג מחדרה | ניצן שסלר מחדרה | רס״ם (מיל׳) נועם אשרם מבנימינה במקור | רס״ם (מיל׳) רפאל אליאס מושיוף מפרדס חנה-כרכור 


יום שלישי 23.1 – בוקר קשה:  הותרו לפרסום שמותיהם של עשרה חללי צה"ל אשר הודעה נמסרה למשפחותיהם, בהם רס״ם (מיל׳) רפאל אליאס מושיוף (Rafael Elias Mosheyoff) ז"ל, בן 33, מפרדס חנה-כרכור, לוחם בגדוד 6261, חטיבה 261, שנפל בקרב בדרום רצועת עזה.

רס״ם (מיל׳) מתן לזר (Matan Lazar), בן 32, מחיפה, לוחם בגדוד 6261, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ל (מיל׳) הדר קפלוק (Hadar Kapeluk), בן 23, ממבוא ביתר, מפקד כיתה בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ם (מיל׳) סרגיי גונטמכר (Sergey Gontmaher), בן 37, מרמת גן, לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ל (מיל׳) אלקנה יהודה ספז (Elkana Yehuda Sfez), בן 25, מקרית ארבע, לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ל (מיל׳) יובל לופס (Yoval Lopez), בן 27, מאלון שבות, לוחם בגדוד 9206, חטיבה 205, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ר (מיל׳) יואב לוי (Yoav Levi), בן 29, מיהוד-מונוסון, לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ל (מיל׳) ניקולס ברגר (Nicholas Berger), בן 22, מירושלים, לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס״ל (מיל׳) סדריק גרין (Cydrick Garin), בן 23, מתל אביב-יפו, לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.
רס"ם (במיל׳) ברק חיים בן ואליד (Barak haim Ben Valid), בן 33, מראשון לציון, מפקד כיתה בגדוד 6261, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

יום שלישי 16.1 רס״ם (מיל׳) נועם אשרם (Noam Ashram), בן 37 ובן בנימינה במקור, לוחם בפלס״ר 5352, עוצבת ׳ראם׳ (179), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-29.12.2023 בקרב במרכז רצועת עזה. הלווייתו תיערך ביום רביעי (17.1) בשעה 14:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין בבנימינה. 

חברו ניסים ברכה ספד לו: "איך נפלו גיבורים? מה לך ולמוות? כל מי שעשה איתך מילואים יודע למה החליטו לגייס אותך לפלוגות הנצח של צבא ההגנה של מעלה ואיזה תפקיד מייעדים לך שם. כל כך ברור למה ועל מה נלחמת. נלחמת על האושר, על הצחוק ועל החיוך של כולנו. האושר הזה שדבק בך והופץ לכל מי שהיה בקרבתך. אז אחרי שהאושר הזה ספג מהלומה קשה בשביעי לאוקטובר, אתה יצאת להילחם עליו ולהפיץ אותו שוב. בדרכך שלך, קודם דרך חיילי הפלוגה, ואז במעטפת".

"אתה בראש ובראשונה איש משפחה, אחר כך אתה לוחם מקצוען, ואז אתה החייל הכי מצחיק בפלוגה. קיווינו שתצא מהפציעה הזאת. רצינו למחוק את אותו יום שישי ארור שנפצעת. אתה לחמת בגבורה עילאית עד לרגע האחרון, ועכשיו אני מקווה שאתה בזרועותיו של יוסי, אביך, שכל כך אהבת. שמור על תמרה ועל הילדים מלמעלה. אנחנו נעשה זאת מכאן", הוסיף.

לסיום כתב, "אנו אוהבים אותך אח יקר. אני מאחל לנו שכחברה נהיה ראויים להקרבתך שהיא יקרה וכואבת. אתה נצור בליבנו לעד. לא נשכח אותך כל עוד נשמה באפנו. כל חיוך שנחייך, כל פעם שנביט בכוכבים בשמיים".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

רס”ל (במיל’) ניצן שסלר (Nitzan Schessler), מחדרה, לוחם בגדוד 7155, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה (15.1), בן 21 בנופלו. הודעה נמסרה למשפחתו. הועלה מדרגת סמ”ר (במיל’) לדרגת רס”ל (במיל’) לאחר מותו. צה”ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה. עד כה, 522 חללי המלחמה ששמותיהם הותרו לפרסום בנוסף, בקרב בו נפל רס״ל (מיל׳) ניצן שסלר ז״ל, נפצע באורח קשה לוחם מילואים בגדוד 7155, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55). כמו כן, לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפצע אתמול באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה.
ניר בן חיים ראש עיריית חדרה: ״העיר חדרה אבלה וכואבת את נפילתו של בן העיר, רס״ל ניצן שסלר ומחבקת את משפחתו. ניצן מטובי בניה של מדינת ישראל, אהוב על כל מכריו, אהב כדורגל ושיחק שנים רבות בקבוצת הנוער של הפועל חדרה, שילם בחייו למען ביטחון מדינת ישראל. הלב מסרב להכיל את הכאב והצער, אנחנו מצדיעים לך ניצן״.

May be an image of ‎the Western Wall and ‎text that says '‎מודיע לישראל ההגנה צבא נפילת על בצער ל‘ב×××ל ז"ל שסלר ניצן ופרח ארז בן שלישי, ביום תתקיים הללויה ההשש"ד בשבט I 15:00 בשעה 2024, בינואר בחדרה הצבאי העלמין בבית חדרה 1, הנח"ל חטיבת ברחוב שבעה תשב המשפחה 10:00-22:00 ביקור: שעות‎'‎‎

יום חמישי 19.10 – העיר חדרה מתאבלת על רציחתו של בן העיר, אסף מרדכי אדברג ז"ל, בידי בני עוולה בטבח הנורא ברעים. אסף, בן 23, הותיר אחריו את ההורים ברניקה ועמית, את האחות מאיה ואת האח איתי. הוא גדל והתחנך בשכונת ויצמן, למד בבית ספר ניצנים ובתיכון חדרה. אסף נרצח במסיבה ברעים יחד עם בת זוגו, סתיו ברזני. הלווייתו תיערך היום (חמישי, 19.10) בשעה 16:00 בבית העלמין החדש בחדרה. המשפחה יושבת שבעה ברחוב החסידה 10 ב' בחדרה. מעיריית חדרה נמסר: "בשם תושבות ותושבי העיר, ראש העירייה וחברי מועצת העיר אנו שולחים תנחומים ומשתתפים בצערה העמוק של משפחת אדברג".

יום שני 16.10 – רס"מ בוריס דנילוב ז"ל מחדרה נהרג עת הגן על מדינת ישראל ועל ביטחון תושביה. בוריס ז"ל, בן 34 במותו, היה לוחם יס"מ ביחידת מתפ"א של משטרת ישראל, נלחם ונפל בקיבוץ בארי. הותיר אחריו אם, בלה, עובדת מרכז הפנאי בית אליעזר, אחים – עובדיה ומרינה, אשתו שרה ושני ילדים קטנים, אריאל ואיתמר. בוריס גדל והתחנך בשכונת בית אליעזר, למד בבית ספר "קפלן" ובתיכון חדרה והיה סטודנט למשפטים. הלווייתו תיערך היום (שני, 16.10) בשעה 17:30 בבית העלמין הצבאי בחדרה. המשפחה יושבת שבעה ברחוב שקצר 4 ב'.

 

יום שבת 14.10 – הותר לפרסום כי סמ"ר עומר ביתן, תושב בנימינה-גבעת עדה, לוחם גבעתי, נפל בקרבות המלחמה.

אור עקיבא באבל. דובר צה"ל התיר לפרסם במוצאי השבת כי קצין צה"ל במילואים, סרן (במיל׳) יעקב נדלין ז"ל, בן 36, מאור עקיבא, לוחם בגדוד 7037 בחטיבת שומרון, נהרג בפעילות מבצעית בחטיבת שומרון. יעקב הותיר אחריו אלמנה, מעיין, ו-4 ילדים. מדובר צה"ל נמסר כי האירוע אירע אמש (שישי) סמוך לכפר אימתין שבחטיבה המרחבית שומרון. מתחקור ראשוני עולה כי לוחמי צה"ל שעסקו בפעילות מבצעית רדפו אחר חשודים שיידו אבנים לעבר רכב צבאי. הכוח זיהה רכב חשוד עם חמוש וירה לעבר הרכב. במקביל, כוח נוסף שקפץ בעקבות הדיווח הגיע לזירה וככל הנראה נפגע כתוצאה מהירי. קצין המילואים נהרג ולוחם צה"ל שעמד לידו נפצע באורח קל. המשטרה הצבאית החוקרת פתחה בחקירת נסיבות האירוע, עם סיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית. בנוסף, הוכרז עצור למידה באוגדה וביחידותיה, על מנת למנוע הישנות מקרים דומים. "צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה", נמסר.

מורנית, גיסתו של יעקב, כותבת: "רשמית הצטרפנו למשפחת השכול. גיסי האהוב והיקר, בעלה של אחותי ואב ל4 אחיינים קטנים ומושלמים נפל בהתקלות מול מחבלים בקדומים. כואבים ושבורי לב מבכים את לכתו של יעקב נדלין. אדם נדיר וערכי משכמו ומעלה, לב של זהב שכולו נתינה. יהודי צדיק וציוני בכל רמ״ח איבריו שעלה כחייל בודד להתגייס לצה״ל, קצין לוחם ומפקד, מהנדס מצטיין בוגר טכניון וסטארט-אפיסט יזם בתחום הרפואה. נשוי למעיין ואב ל4 ילדים מדהימים שבכל אחד ואחת מהם רואים את הדוגמא האישית המופתית של האישיות הנדירה שהיה. הלב מסרב להאמין. פרטי לוויה ושבעה יפורסמו בהמשך. השם ייקום דמו, יהי זכרו ברוך".  

גם משפחתה של נועה שלום ז"ל שהשתתפה במסיבה ברעים והוגדרה כנעדרת בישרו היום כי היא אותרה לאחר שנרצחה. אביה פרסם היום: "מתוך שברון לב עמוק וכאב בלתי נתפס, אנחנו מודיעים על עזיבתה בטרם עת של נעם שלום, בתנו הבכורה האהובה והיפה שנלקחה מאתנו. בבקשה להימנע מלהתקשר ומלהגיע לביקור ביממה  הקרובה. מועד ההלוויה יפורסם". 

יוסי, חברה כתב: "מתבשר בצער נוראי בצהריי היום הזה- המתוח והשקט. ואין קול בשמיים עונה. אני זועק ובוכה. אחרי שבוע ימים מתוח ומטריף עצבים. קיווינו להאמין שאולי כן.. נועם ז"ל נקטפה בטרם עת. משתתף בצערכם משפחת שלום האהובה חברינו ושכנינו. איך רבונו של עולם איך למה. לא מגיע להם כזה שכול ולא לאף אחד אחר. השם ייקום דמה, אל נקמות יהוה. יהי זכרה ברוך". 

 

היום (שבת) נודע על עוד 5 תושבי אזור חדרה שנרצחו עם תחילת הלחימה ופעולת הטרור והטבח המזוויעה של החמאס בסופ"ש שעבר: בר תומר ז״ל בת 26 מעין שמר. הלוויתה תצא מחר, יום ראשון, 15/10/23 בשעה 16:00, מחדר האוכל בקיבוץ עין שמר. חברתה שרית כתבה: "בר אהובה, קיוותי כל כך שתחזרי ניסיתי לעשות עסקה עם אלוהים שלחנו לך אנרגיה ואור ונמשיך לשלוח אנחנו מפורקים וכואבים כל כך תודה על הזכות ללמד אותך וללמוד ממך תודה על זכות למסע עם הנשמה היפה שאת מאחלת למשפחת תומר שאני אוהבת רבים בה ומשפחת עין שמר, כוחות ונחמה".
תושבת פרדס חנה-כרכור תמר סמט ז״ל. "המושבה כולה מרכינה ראש ומשתתפת באבלה הכבד מנשוא של המשפחה", נמסר מהמועצה.

יונתן ריכטר מעין הוד. חברתו טלי, כתבה: "סיוט פעם בכמה חודשים יש לי חלום בלהות. התוכן שלו משתנה, אבל לפני הסוף, בשיא האימה, לא יוצא לי קול. כלומר אני צורחת בחלום בלי קול. ואז איכשהו יוצאת לי צעקה חנוקה, ומי שלידי מחבק אותי (הלילה זו הייתה קרני), ומסביר לי שהכל בסדר. והשבוע הזה הוא סיוט. ואין לי קול. זה יונתן ריכטר, שעבד איתי בפלייטק, והיה helper במסיבת המוות. על החולצה האחרונה שלבש היה כתוב: "איש טוב". ואתמול הוא זוהה".
גיל יוסף אבני מקיסריה. מהרב תחומי צפת כתבו: "משפחת הרב תחומי מבכה את מותו של בוגר בית הספר, גיל יוסף אבני ז"ל אשר נרצח ע"י מרצחים מתועבים. לבנו עם המשפחה הכואבת".
אוריה ריקרדו מקיסריה.

ביום חמישי 12.10 – נודע דבר מותו של דן גנות, ששימש כמפקד נקודת המשטרה באור עקיבא בשנים האחרונות והועבר לאחרונה לתפקיד אחר באזור המרכז, נפל בקרבות "חרבות ברזל", שהיה הראשון שנכנס לקיבוץ בארי, בקרב מול מחבלים, ביום הראשון למלחמה. כמו כן, נודע מותה של מאיה פודר (בת ה-25) מזכרון יעקב שנרצחה על ידי בני עוולה במסיבה ברעים. בנוסף, משפחתו של  עמרי אחרק (26) מאליכין, שהשתתף בפסטיבל המוזיקה בדרום, התבשרה כי הוא אינו בין החיים. הלווייתו התקיימה בבית העלמין באליכין.

לאור אברמוב מפרדס חנה-כרכור, נרצח בפסטיבל המוסיקה ברעים.

ברביעי 11.10 – הגיעה הבשורה המרה על נטע ברעם, מפקד כיתת בלונאים במוצב נחל עוז גדוד 414, שנעדר מאז יום שבת – עם היוודע מותו.  נטע ז"ל, בן 21 במותו, היה מפקד כיתת בלונאים בגדוד 414 איסוף קרבי, נלחם ונפל בנחל עוז. בנם של נירית, מורה ברב תחומי, וליעד, מורה בחט"ב נבון, ואח ליעלה ונוגה. גדל והתחנך בשכונת נווה חיים ולמד בבית הספר "ניצנים" ובתיכון הרב תחומי למדעים ואומנויות. בשם תושבות ותושבי העיר, ראש העירייה וחברי מועצת העיר אנו שולחים תנחומים ומשתתפים בצערה העמוק של משפחת ברעם.

נטע ברעם ז"ל (רשתות חברתיות)

בשלישי, 10.10, הודיע דובר צה"ל על מותו של רב״ט הלל שמואל סעדון, בן 21, מקיבוץ ברקאי, לוחם בסיירת נח״ל. קיבוץ ברקאי נמצא ליד העיר חריש ושייך למועצה האזורית מנשה. בנוסף, האזרח בר שכטר תושב היישוב קציר שנכח בפסטיבל המוסיקה בדרום  נהרג במתקפה הרצחנית של חמאס.

בערב הותר לפרסום שמם של שני חיילים תושבי חדרה שנהרגו: סגן רון צרפתי, בת 22, קצינת אבטחה ביחידת הבקרה האווירית, ו- רס"ל (מיל') אביחי אמסלם, בן 30, מחדרה, לוחם בגדוד 7008, עוצבת חצי האש.

ביום שני, 9.10, התבשרו תושבי זכרון יעקב והאזור על מותו של סרן רועי צ׳אפל מ״פ עורב נח״ל, בנם של אורית צוק ומשה, אחיהם של שחר ואוהד, בן הזוג של יובל ונכד לחדווה צוק, בן 25 בנופלו. נופל נוסף גם בפרדס חנה-כרכור – המועצה המקומית מסרה: "בצער רב אנו מודיעים על נפילתו של תושב המושבה סמ"ר יוגב אהרון ז״ל. המושבה כולה מרכינה ראש ומשתתפת באבלה הכבד מנשוא של המשפחה". כמו כן, נפל חלל צה"ל רב״ט עמית צור, לוחם בגדוד 51 של חטיבת גולני, בן 19, מאליכין. 

ממועצה אזורית עמק חפר נמסר עוד כי מאיה ג'יבלי מכפר חיים, נרצחה בעת שהותה עם משפחתה בסוף השבוע בעוטף עזה, ומפקח אלכסיי שמקלוב מחיבת ציון, קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ), נפל בקרב.

רב"ט הלל שמואל סעדון מברקאי. צילומים: דובר צה"ל

ביום ראשון (8.10) בישרה ראש מועצת פרדס חנה-כרכור הגר פרי יגור: "בצער עמוק ובכאב לב אני נאלצת להודיע על נפילתו של רב"ט אורי לוקר ז״ל, בנם של אייל ואורית, אח של אלעד ואח תאום של תמיר, נכדם של אריה ויונה לוקר. משפחת פרדס חנה כרכור מרכינה ראש ומשתתפת באבלה הכבד מנשוא של משפחת לוקר".

רב״ט עמית צור מאליכין

מקהילת עמק חפר נמסר באותו היום: "קהילת עמק חפר מרכינה ראש, מחבקת ומשתתפת בצערן הכבד של משפחת בן בסט מהיישוב בת חפר ושל משפחת גרומן מחגלה. על מות יקיריהם בקרבות אמש בדרום הארץ. סרן יותם בן בסט, בן 24, מבת חפר, מפק״ץ ביחידה הרב מימדית, רב״ט עדי גרומן , בת 19, גרה בחגלה, לוחמת איסוף בגדוד 414. יהי זכרם ברוך", נמסר ממטה התושבים.

אלה השמות שהותרו לפרסום – חללי ונרצחי מלחמת "חרבות ברזל":

אלוף-משנה יהונתן שטיינברג, בן 42 מהקיבוץ שומרייה,
אל״ם רועי יוסף לוי, בן 44, משבי ציון, מפקד היחידה הרב מימדית
סא״ל יהונתן צור, בן 33, מקדומים, מג״ד סיירת נח״ל
רס״ן אברהם חובלאשוילי, בן 26, מאשדוד, קצין בקרקל
סמל איתי-אל מרציאנו, בן 20, משוהם, מפקד כיתה בבא״ח צנחנים
טור׳ אופיר דוידיאן, בן 18, מפטיש, שירת בלוגיסטיקה פקע״ר
סרן טל גרושקה, בן 25, מכפר סבא, מפקד פלוגה בגדוד 931 בחטיבת הנח״ל
סרן אריה שלמה צירינג, בן 27, מרעננה, מ״פ תקיפה ביחידת עוקץ
סמ״ר אילי גמזו, בן 20, מאשדוד, מפקד כיתה בבא״ח צנחנים
סמ״ר אוהד כהן, בן 20, מעידן, מפקד מחלקת סיור ביחידת שלדג
רב״ט איתמר עיש, בן 19, מקריית גת, שירת במחוז דרום של פיקוד העורף
רס״ן עידו יהושע, בן 27, מיבנה, מפקד פלגת ההדרכה בבית הספר לכוחות אוויר מיוחדים
רב״ט אורי לוקר, בן 19, מפרדס חנה כרכור, לוחם בגדוד 51
רס״ן (מיל׳) עמרי מיכאלי, בן 35, מנס ציונה, לוחם ביחידת דובדבן
רס״ל ויטלי סקיפקביץ׳, בן 21, מאריאל, לוחם ביחידת אגוז
סגן שוהם תומר, בן 23, משריגים, מפקד מחלקה בסיירת נחל
סגן איתי מאור, בן 23, מראש העין, מפקד מחלקה בגדוד 51 בחטיבת גולני
סגן רום שלומי, בן 23, ממושב גנות, לוחם ביחידת שלדג
רב״ט ירון זהר, בן 19, מקרית אתא, לוחם בגדוד 13
סרן אדיר עבודי, בן 23, ממודיעין, מ״פ בבא״ח העורף.
סרן יותם בן בסט, בן 24, מבת חפר, מפק״ץ ביחידה הרב מימדית.
סמ"ר אופיר ציוני, בן 21, מיקנעם עילית, מ"כ בגדוד 51.
סג"ם אדר בן סימון, בת 20, מנווה זיו, מ"מ בבא״ח העורף.
סמל אור אסתו, בן 21, מבאר שבע, נגד לוגיסטיקה בגדוד 51.
סא״ל סהר מחלוף, בן 36, ממודיעין, מג״ד תקשוב 481.
סמל אפיק רוזנטל, בן 20, מכפר מנחם, לוחם במגלן.
סג״ם ינאי קמינקא, בן 20, מצור הדסה, מ"מ בבא״ח העורף.
סגן אור מוזס, בת 22, מאשדוד, סמ״פ בבא״ח העורף .
סמ״ר עומרי ניב פיירשטיין, בן 20, מגבעתיים, לוחם חילוץ והצלה בבא״ח העורף.
רב״ט דביר לישה, בן 21, מניצן, לוחם בגדוד 51.
סמל עדן אלון לוי, בת 19, גרה בנירית, מ"כית בבא"ח העורף.
סמ"ר יובל בן יעקב, בן 21, גר בכפר מנחם, לוחם בגדוד 77.
רב"ט גיא בזק, בן 19, גר בגבעתיים,לוחם בגדוד 51.
טוראי נריה אהרון נגרי, בן 18, גר בטלמון, לוחם חילוץ והצלה בבא"ח העורף.
טוראי נעמה בוני, בת 19, גרה בעפולה, מש"קית ת"ש בגדוד 77.
סגן יפתח יעבץ, בן 23, גר ברמת השרון, קצין במגלן.
סמ״ר עידו הרוש, גר במצפה רמון, לוחם בגדוד 77.
סגן משנה יואב מלייב, בן 19, גר בקרית אונו, קצין קשר גדודי בגדוד 77.
רב״ט נתנאל יאנג, בן 20, גר בתל-אביב, לוחם בגדוד 13.
רס״ן חן בוכריס, בן 26, גר באשדוד, סגן מפקד יחידת מגלן.
סרן אור יוסף רן, בן 29, גר באיתמר, מפקד צוות בדובדבן.
רב״ט עדי גרומן, בת 19, גרה בחוגלה, לוחמת איסוף בגדוד 414.
רס״ל אמיר פישר, בן 22, גר בתל אביב, לוחם בדובדבן.
סגן (מיל׳) עידו אדרי, בן 24 , גר בגיבתון, קצין בחיל הרגלים.
סא״ל יהונתן צור, מקדומים, מג"ד סיירת הנח"ל
סא"ל אלי גינסברג, בן 42, מדברת, מפקד בי"ס לוט"ר
סמ"ר נוה אלעזר לקס, בן 21, מלוד, לוחם סיירת מטכ"ל
סמ"ר טשגר טקה, מירושלים, חייל מנהלה בגדוד 51 של חטיבת גולני, בן 21
סג"ם יונתן גוטין, ממודיעין-מכבים-רעות, קצין תקשוב ביחידה הרבמ"ד, בן 20
רב"ט אדיר טהר, מירושלים, לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני, בן 19
סגן נתאי עמר, מעלומים, ע' קצין הנדסה חטיבתי בחטמ"ר דרומית, בן 22
רב"ט עמית צור, מאליכין, לוחם בגדוד 51 של חטיבת גולני, בן 19
סמ"ר יוסף איתמר ברוכים, מאשדוד, רב-סמל פלוגתי בבא"ח צנחנים, בן 20
סרן (מיל') רועי נגרי, מתל אביב, מפק"ץ בביה"ס ללוט"ר, בן 28
רס"ן פלג סאלם, מנתניה, קצין לוגיסטיקה של חטיבה 460, בן 30
סמל ירון אורי שי, מקדימה צורן, לוחם בסיירת נח"ל, בן 21
סמל בן רובינשטיין, מהוד השרון, מדריך לוט"ר, בן 20
סגן איתי כהן, מרחובות, מפקד צוות ביהל"ם, בן 22
רב"ט עילי בר שדה, מרמת גן, לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני, בן 19
סמ"ר אוראל משה, מרכסים, לוחם בגדוד 12 של חטיבת גולני, בן 21
טוראי ליאור לוי, מדימונה, סמב"צית במחוז דרום של פיקוד העורף, בת 19
ס״ן אריאל בן משה, מקריית ביאליק, מפקד פלוגה בסיירת מטכ״ל, בן 27
סגן שילה כהן, משדרות, לוחם בשלדג, בן 24 בנופלו
רס״ן אמיר סקורי, מירושלים, לוחם בסיירת מטכ״ל, בן 31
רס״ם אהרון פרש, מאופקים, בוחן צ״י בטנ״א מחוז דרום, בן 36
רב״ט דנית כהן, משדרות, סמב״צית במפקדת מחוז דרום, בת 19 בנופלה
רס״ב עידו רוזנטל, מבן שמן, לוחם בשלדג, בן 45
רב״ט עמית גואטה, מרחובות, לוחם ביחידת מגלן, בן 21
סמ״ר אור מזרחי, מפתח תקווה, לוחם בסיירת נח״ל, בן 21
רב"ט שירה שוחט, ממודיעין מכבים רעות, תצפיתנית בגדוד איסוף 414, בת 19
סמ״ר רועי וייזר, מאפרת, לוחם בגדוד 13 גולני, בן 21
סמ״ר אדיר גאורי, מירושלים, לוחם בסיירת מטכ״ל, בן 20
סמ״ר גיא שמחי, מגדרה, לוחם בסיירת צנחנים, בן 20
רב״ט אריאל אליהו, ממצפה יריחו, לוחם בגדוד 77, בן 19
סגן-אלוף עלים עבדאללה ז"ל, בן 40, מיאנוח-ג׳ת
סמל עידן רז, מעין המפרץ, לוחם בגדוד 13 בחטיבת גולני, בן 20
רב"ט שיר ביטון, מאשדוד, חובשת בחטיבת צפונית, בת 19
סגן דקל סויסה, מבר-גיורא, מפקד מחלקה בגדוד 13, בן 23
סמ"ר דניאל משה דנינו, מחיפה, לוחם בגדוד 13, בן 21
סמל יקיר לוי, ממורשת, לוחם בגדוד 13
טוראי עילי עזר, משפיים, חייל במפקדת אוגדת עזה, בן 18
סמ"ר עמית פלד, מחיפה, לוחם מיחידת אגוז, בן 21
רב"ט סיון שמחה אסראף, מאשקלון, רכזת אמצעי תקשוב, בת 20
רס"ן טל כהן, מגני טל, לוחם בסיירת מטכ"ל, בן 30
רב"ט ארז אריאל, מעמקה, לוחם בגדוד 13, בן 19
רב"ט ראם מאיר בטיטו, מנתניה, לוחם בגדוד 51, בן 19
רס"ל יוסף מלאכי גדליה, מירושלים, לוחם ביחידת דובדבן, בן 22
רס"ל עמרי בלקין, מרמת השרון, מדריך לוט"ר בביה"ס לוט"ר, בן 25
סמל תומר ברק, מפתח תקווה, לוחם בגדוד 13, בן 20
רס"ן עידו ישראל שני, מרמת גן, סגן מפקד סיירת הנח"ל, בן 29
סמ"ר מקס רבינוב, מאשדוד, לוחם בגדוד איסוף 414, בן 21
סרן רז פרץ, מעפולה, מפקד הפלס"ם בגדוד 51, בן 24
רב"ט שיר שלמה, מנתניה, סמלת מבצעים במחוז דרום של פיקוד העורף, בת 19
רב"ט אושר שמעיה, מבאר שבע, חייל במפקדת אוגדת עזה, בן 19
סמ"ר יעד בן יעקב, מפתח תקווה, לוחם בגדוד 13, בן 20
סגן אורי מרדכי שני, מקריית ארבע, מפקד מחלקה בגדוד 51, בן 22
רס"ר (במיל') יובל גבאי, מרחובות, מפקד כיתה בגדוד חי"ר קל 8109. בן 35
סמל אביתר אוחיון, מירושלים, נהג אמבולנס בגדוד 51, בן 22
רס"ן מרדכי שמיר, מיקיר, קצין במפקדת קצין חי"ר וצנחנים ראשי, בן 29
רב"ט שגב שוורץ, מבית שאן, רגם קשת בגדוד 50, בן 20
רב"ט אוריאל סגל, מפתח תקווה, טבח בגדוד 51, בן 19
רב"ט אמיר לביא, מירושלים, רגם קשת מגדוד 50, בן 19
רס"ר (במיל') ליאור בן יעקב, מישע, סגן רבש"צ המושב, בן 44
ס"ר (במיל') טל ממן, ממבטחים, לוחם הגנת יישוב, בן 38
סמ"ר עדי צור, מירושלים, לוחם בגדוד 51, בן 20
רב"ט אריאל אוחנה, מרבדים, לוחם בגדוד 890, בן 19
סמל איתי נחמיאס, מישע, לוחם ביחידה הרב מימדית, בן 20
סמ"ר יוגב אהרן, מפרדס חנה, לוחם בגדוד 51, בן 20
רב"ט הלל שמואל סעדון, מברקאי, לוחם בסיירת נח"ל, בן 21
סרן הדר קמה, מגבעת שפירא, לוחם בסיירת מטכ"ל, בן 24
סמ"ר יונתן גולן, מיהוד מונוסון, מפקד טנק מרכבה בגדוד 77, בן 21
סמ"ר דוד רתנר, מאשדוד, לוחם בגדוד 13, בן 20
רב"ט אופיר טסטה, מירושלים, טען מרכבה בגדוד 77, בן 21
סמל עמיחי יעקב ונינו, מקצרין, מפקד כיתה במגלן, בן 22
סמ"ר טל לוי, מירושלים, מפקד כיתה בגדוד 50 בחטיבת הנח"ל, בן 21
סגן אלינה פרבוסודובה, מחיפה, קצינה במחוז דרום בפיקוד העורף, בת 23
רס"ן רועי צ'אפל, מזכרון יעקב, מ"פ בסיירת נח"ל, בן 25
רס"ל (מיל') תומר דולב, מאשקלון, לוחם בגדוד בר בחטיבת החילוץ, בן 34
סגן עדן נימרי, ממודיעין, מפקדת צוות ברוכב שמיים (5353) בחיל התותחנים, בת 22
ב"ט ליאור עזיזוב, מכפר סילבר, לוחם בגדוד 13 בחטיבת גולני, בן 20
סמל רותם דושי, משמשית, לוחם בחטיבת צנחנים, בן 20
סמ"ר אלכסנדר מאסלי, מעפולה, טכנאי נמ"ר בגדוד 601 בחיל ההנדסה הקרבית, בן 21
סמל אור מלכה, מעכו, חייל במתפ"ש, בן 21
סרן (מיל') דוד מאיר, מירושלים, לוחם בסיירת מטכ"ל, בן 31
רב"ט רועי פרי, משוהם, לוחם בגדוד 13 בחטיבת גולני, בן 19
סמל בנימין לב, מירושלים, לוחם בגדוד 202, בן 23
רב"ט בועז מנשה יוגב, מטלמון, טכנאי מערכות הגנה בחטיבה צפונית, בן 19
רס"ר (מיל') נועם סלוטקי, מירושלים, חובש קרבי בגדוד 221 שבחטיבת כרמלי, בן 31
סמ"ר שהם בר, מאחוזת ברק, נגד לוגיסטיקה במפקדת חטיבת גולני, בן 21
סמ"ר ישי פיטוסי, מטלמון, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21
רב״ט אמיר איל, מחיפה, לוחם איסוף בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 19
סמל נריה בן דוד, מחיפה, מפקד כיתה בגדוד 603 שבחיל ההנדסה הקרבית, בן 22
סמל ירין מארי פלד, מבארי, חובשת בחטיבה צפונית, בת 20
רס"ם (מיל') אביעד גד כהן, משלומית, מש"ק סיור בגדס"ר חטיבת עציוני, בן 41
סמל נועה פרייס, ממבועים, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 20
רב"ט חביב קיעאן, מחורה, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21
סמל דביר חיים רסלר, מקדומים, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 21
רב״ט יעל לייבושור, מגיאה, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 20
סג"ם סהר טל, מצרעה, קצין מודיעין המידע בגדוד 77 שבחטיבה 7, בן 20
רב"ט מתן מלכה, מגשר הזיו, לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, בן 19
טוראי הדר מרים כהן, מזיתן, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, שבחיל הגנת הגבולות, בת 18
סמ"ר דניאל קסבצ'וק, משדרות, טכנאי אלקטרומכניקה ביחידת מורן, בן 21
רב"ט אור אביטל, ממרום גולן, לוחם בגדוד 77 שבחטיבה 7, בן 20
רס"ם (מיל') אילן פיורנטינו, מנחל עוז, חבר כיתת הכוננות של הקיבוץ, בן 38
סמל איתי אופק גליסקו, מיקנעם עילית, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
רב"ט בנימין גבריאל יונה, מירושלים, נהג משא כבד בגדוד 947 שבמערך ההגנה האווירית, בן 19
טוראי לידור מקייס, מאופקים, מש"ק לוגיסטיקה ביחידת מתפ"ש, בן 19
סמל ברק בן דוד, מדימונה, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
רב"ט נתיב קוצרו, ממעלה אדומים, טכנאי שו"ב ומשגר בגדוד 947 שבמערך ההגנה האווירית, בן 21
סמל ולנטין (אלי) גנסיה, מירושלים, לוחם בגדוד 890 שבחטיבת צנחנים, בן 22
רב"ט שמעון לוגאסי, מעכו, לוחם איסוף בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 19
רב"ט קארין שוורצמן, מחולון, טכנאית מערכות הספק ובקרה בלהק ציוד בזרוע האוויר, בת 20
סגן רועי נהרי, מאורה, מפקד מחלקה בגדוד 202 שבחטיבת הצנחנים, בן 23
רס״ר (מיל') לירן מונס אלמוסנינו, מכמהין, פלס בחטיבה מרחבית פארן, בן 42
טוראי שירת ים עמר, מקרית אונו, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 18
סמל נאור סיבוני, מגילת, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
סרן שגיא גולן, מרעננה, קצין בבית הספר ללוט"ר, בן 30
רב"ט אביב חג'ג', מגילת, בקרית איסוף יבשתי מגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 19
רב"ט עילי נועם בן מוחה, מאשדוד, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 20
סגן שיר אילת, מכפר שמואל, מפקדת מחלקה בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 20
סגן עידן באלוי, מראשון לציון, קצין הקשר הגדודי של גדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21
סמ"ר אופק רוסו, מקדימה צורן, צוללן לוחם בשייטת 13, בן 21
סגן שילה ראוכברגר, מעלי, מפקד מחלקה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 23
סג"ם יוחאי דוכן, מקריית ארבע, מפקד מחלקה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 26
סג"ם יובל יפה, מצופית, מ"מ הכשרות שבחטיבת "בני אור", בן 21
רב"ט שיראל מור, מרעננה, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 19
סמל דניאל שפרבר, מיהוד מונוסון, לוחם איסוף בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 20
סמ"ר דור ירחי, מראשון לציון, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21
סמ"ר אביאל מלקמו, מקריית אתא, לוחם קומנדו ביחידת אגוז, בן 21
סמל אביעד רבלין, מעתניאל, חייל בחטיבה הטכנולוגית ליבשה, בן 23
סמל אדם אגמון, מכמון, מפקד כיתה בגדוד 450 שבביסל"ח, בן 21
רס"ל איתי יהודה באוסי, מקבוצת יבנה, לוחם קומנדו ביחידת דובדבן, בן 22
טוראי יונתן אלעזרי, מאלון שבות, לוחם בהכשרה בבא"ח צנחנים, בן 19
סמל שמעון אלרואי בן שטרית, מבית שאן, לוחם איסוף בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 20
סמ"ר דולב אמויאל, מנתניה, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21
רב"ט עידו ביננשטוק, מרמת גן, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
רס"ן עילי זיסר, מגבעת אלה, לוחם בסיירת מטכ"ל, בן 27
סמ"ר דביר זכאי, מטבריה, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
רב"ט איתמר כהן, מכרמיאל, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
סמ"ר תומר יעקב מזרחי, מהושעיה, לוחם בסיירת הנח"ל, בן 21
סמל סהר מידאני, מקריית עקרון, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
טוראי נועם אברמוביץ, מגבעת ברנר, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, בת 19
רב"ט אמיל סמוילוב, מחיפה, מאבטח מתקנים במתפ"ש, בן 22
רס"ר (מיל') בכור סויד, משלומית, לוחם הגנת היישוב בשלומית, בן 32
רב"ט עמיחי שמעון רובין, מעכו, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 23
רס"ל ידידיה משה רזיאל, מכרם שלום, לוחם מחלקת ההגנה בכרם שלום, בן 31
סרן בן ברונשטיין, מחולון, לוחם ביחידת דובדבן, בן 24
רס"ל ג'ואד עאמר, מחורפייש, מנהל שטח אש, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון, בן 23
רס"ל (מיל') גלעד מולכו, מתל אביב, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון, בן 33
רב"ט שי אשרם, מרחובות, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, בת 19
סמל אברהם נריה כהן, מירושלים, חייל במפקדת אוגדת עזה, בן 20
רב"ט בר יענקלוב, מכרמיאל, לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, בן 19
סגן אורי מרדכי שני, מקריית ארבע, מפקד מחלקה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 22
סמ"ר מיכאל בן חמו, מרחובות, מפקד כיתה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 21
סגן רון צרפתי, מחדרה, קצינת אבטחה במערך הבקרה האווירית, בת 22
סמל נועם אלימלך רוטנברג, מבאר שבע, מתכנת במפקדת פיקוד ההכשרות והאימונים, בן 24
רב"ט תומר נגר, מאזור, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 20
סמל ברנדו דוד פלורס גרסיה, מבאר שבע, נהג בחטיבה הדרומית באוגדת עזה, בן 21
רב"ט לביא בוחניק, מפדויים, לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, בן 20
רס"ן (מיל') איתן מנחם נאמן, מטנא, רופא לוחם בגדוד 7008, בן 44
רב"ט נתן חי ליאר, מנתניה, לוחם בגדוד דוכיפת (94) שבחטיבת כפיר, בן 20
סרן (מיל') יובל הליבני, מרמת גן, לוחם בגדוד 7008, בן 30
רס"ם סלמאן אבן מרעי, משגב שלום, גשש בחטיבה הדרומית באוגדת עזה, בן 41
סמ״ר אלעד מיכאל ששון, ממוצא עילית, לוחם ביחידת אגוז, בן 21
רס"ן אוריאל ביבי, משלומית, קצין לוחם בגדוד 202 שבחטיבת הצנחנים, בן 30
סמל שלו ברנס, מכפר ברוך, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
סמל בר רוזנשטיין, מראשון לציון, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 20
סמל נהוראי סעיד, מאופקים, לוחם בגדוד 92 שבחטיבת כפיר, בן 21
רב"ט דוד מיטלמן, מראש צורים, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 20
רס"ל (מיל') אביחי אמסלם, מחדרה, לוחם בגדוד 7008 שבעוצבת חצי האש, בן 30
סגן סהר סעודין, מראש העין, קצינת הדרכה בגדוד 947 שבמערך ההגנה האווירית, בת 21
סמל אופיר מלמן, מניר יצחק, לוחם בסיירת נח"ל, בן 21
סמל רגב אמר, משדה נחמיה, לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, בן 20
סמ"ר יונתן סביצקי, ממודיעין, לוחם ביחידת אגוז שבחטיבת הקומנדו, בן 21
סגן אייל קליין, מכפר הרי"ף, לוחם בסיירת נח"ל, בן 22
סמ"ר רועי ברקת, מתל אביב, מפקד כיתה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
סמל עמית מוסט, ממודיעין-מכבים-רעות, לוחם בסיירת נח"ל, בן 20
סגן אמיר צור, מירושלים, לוחם בסיירת מטכ"ל, בן 23
סמל שחף ניסני, מאשקלון, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בת 20
רב״ט יותם הלל, מברקת, לוחם בסיירת הנח"ל, בן 19
רב״ט שוהם שלמה נידם, מקרית שמונה, טכנאי בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
סמ״ר נדב ביטון, מאופקים, לוחם בגדוד 90 שבחטיבת כפיר, בן 20
סמל גלי רועי שקותאי, מצופר, לוחם בסיירת הנח"ל, בן 21
רס"ן בנימין (בנג'י) טרקינסקי, מתל אביב, קצין אג"ם בחטיבה 7, בן 32
סרן (מיל') אלחנן מאיר קלמנזון, מעתניאל, קצין במפקדת אוגדת יהודה ושומרון, בן 41
סמל אדיר אישטו בוגלה, מאריאל, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
סמ״ר נהוראי לוי אמיתי, מרינתיה, מפקד כיתה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 20
סמל מארו אלם, מאשקלון, לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 20
סמ״ר נטע בר עם, מחדרה, לוחם בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 21
סמל אור מזרחי, מרמת גן, לוחם בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות, בן 20
סרן שילה הר-אבן, מעלמון, מפקד פלוגה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 25
טוראי עידן ברוך, מבארי, מש״ק הוראה בבה״ד החינוך, בן 20
רס״ן עידו חוברה, מסופה, קצין לוחם בחטיבה 401, בן 36
רב״ט מתן אברג׳יל, מחרמש, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
רס״ל ישי סלוטקי, מבאר שבע, לוחם בגדוד 7006 שבחטיבת עודד, בן 24
סגן עומר וולף, מגבעת חיים (מאוחד), סגן מפקד פלוגה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, בן 22
סרן (מיל׳) אמיר נעים, מארז, קצין הנדסה במפקדת חטיבת גולני, בן 27
רס״ל (במיל׳) דניאל קסטיאל, מבית שמש, לוחם ביחידת מגלן שבחטיבת הקומנדו, בן 24
רס״ל (מיל') איתי שלמה מורנו, מאדרת, לוחם ביחידת מגלן שבחטיבת הקומנדו, בן 24
סמ״ר (מיל׳) מתניה אלסטר, משדה אילן, לוחם בגדוד 221 שבחטיבת כרמלי, בן 23
סמ״ר אופק ארביב, מבת ים, לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, בן 21
רב״ט אופיר ירוחין, מגבעת שמואל, לוחם בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 19
סגן איליי עדני, מתל מונד, מפקד מחלקה ביחידת מגלן שבחטיבת הקומנדו, בן 21
סמ״ר דור לזימי, מכפר תבור, מפקד כיתה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, בן 21

יוסף (יוסי) טהר, בן 39, תושב ביצרון
מאור שלום, בן 46, נשוי ואב לשלושה ילדים, תושב ערוגות
עילי נחמן, בן 23, תושב אבן יהודה
עידו אדרי, בן 24, תושב גיבתון
עמית וקס, בן 48, גמלאי שב״כ, נשוי ואב לשלושה, תושב נתיב העשרה.
מיכאל בן משה בן 26 מאשקלון

סגן טפסר שלום צבאן, בן 60
סמל יבגני גלסקי, בן 34
רס"מ אריק יהודה מרציאנו
אהרון חיימוב

סגן ניצב ג'י-אר דוידוב, מפקד תחנת רהט, מחוז דרום.
סגן ניצב יצחק בזוקה שווילי, מפקד תחנת שגב שלום, מחוז דרום.
רב פקד מרטין קוזמיצקס, מ' פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ"א).
פקד שלמה משה אל, קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
פקד ניסים לוגסי, סגן מפקד יחידת תקיפה כפרית מג"ב דרום.
פקד אמין אוחונדוב, מפקד צוות ביחידת יואב, מחוז דרום.
מפקח אנדריי פושיבי קצין סיור תחנת עיירות יחידת יואב, מחוז דרום.
מפקח אלכסיי שמקוב, קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רב נגד מאיר אברג'ל, רכז חקירות תחנת שדרות, מחוז דרום.
רב סמל בכיר חן נחמיאס, צלף ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רב סמל בכיר רומן גנדל, מדריך לוט"ר, חטיבה טקטית מג"ב.
רב סמל בכיר יהודה קאדר, מש"ק אשכול עין הבשור מג"ב דרום.
רב סמל בכיר רוני אבוהרון, בלש בתחנת רהט, מחוז דרום.
רב סמל בכיר אדיר שלמה, ראש מטה לוגיסטי בתחנת שדרות, מחוז דרום.
רב סמל בכיר יגאל אילוז, חבלן מחוז דרום.
רב סמל מתקדם בר סיוון, לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רב סמל מתקדם אלון ברד, חוקר בתחנת רהט, מחוז דרום.
רב סמל מתקדם אלכסי בורודובסקי, סייר יס"מ נגב, מחוז דרום.
רב סמל מתקדם ויטלי קרסי, חוקר זירה מחלקת זיהוי פלילי (מז"פ) מחוז תל אביב
רב סמל מתקדם אליק פוזניאקוב, בלש ביחידת מגן, מחוז דרום.
רב סמל מתקדם מליק קרים, חוקר בתחנת באר שבע, מחוז דרום.
רב סמל מתקדם יוראי אליהו כהן לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רב סמל ראשון דרור אלטון, חבלן ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
רב סמל ראשון יעקב שלמה קרסנינסקי, לוחם ביחידת המסתערבים מג"ב דרום.
רב סמל ראשון אליאור יפרח, בלש יחידה מרכזית (ימ"ר)‎ נגב, מחוז דרום.
רב סמל אבי בוזגלו, בלש בתחנת רהט, מחוז דרום.
רב סמל מיכאל ליזמי, בלש בתחנת באר שבע, מחוז דרום.
רב סמל שי אל כנפו סייר בתחנת עיירות, מחוז דרום.
סמל ראשון אליונה אסטפנקו, סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום.
רב שוטר רווית חנה אסייג, לוחמת היחידה לבט"פ במג"ב דרום.
תנ״צ יזהר פלד
גילה פלד
דניאל פלד
רב"ט עדי גרומן, בת 19 מחגלה
רב פקד ודים בליך
פקד סטס שיינקמן
רב סמל בכיר דניס בלקין
רב סמל מתקדם דבורה אברהם
רס"ל אמיר פישר, בן 22 מניר יצחק
סגן (מיל') עידו אדרי, בן 24 מגיבתון
רב פקד אמין אוחנדוב
פקד סטניסלב שיינקמן
רנ"ג מאיר אברג׳יל
רס"ב דניס בלקין
רס"ר אליאור יפרח

ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין
חנה בן ארצי, בת 70, מכפר אביב
גל דנגורי מבית אריה
נדב ברטל מבית אריה
אופק רביע מבית אריה
מרסל טליה מקרית ארבע
דולב סויסה, בן 34
עומרי רם מעשרת, מועצה אזורית גדרות
צור סעידי מהמועצה האזורית גדרות
אביעד הלוי מגן דרום, מועצה אזורית גדרות
עמיחי ויצן מפסגות
משה ידידיה רזיאל (רוזנברג) מפסגות
עמית וקס נתיב העשרה
יגאל וקס נתיב העשרה
אורן שטרו נתיב העשרה
שלומי מולכו נתיב העשרה
איילת מולכו נתיב העשרה
חויק סגל נתיב העשרה
גיל תעסה נתיב העשרה
עדי בהרב נתיב העשרה
טל קרן נתיב העשרה
רותי אקוני נתיב העשרה
אריה אקוני נתיב העשרה
אור אדוני נתיב העשרה
נורית ברגל נתיב העשרה
מרינה אלמגור נתיב העשרה
דני וובר נתיב העשרה
זכריה אבו ג'מאע, בן 5 מערערה
פאטמה אלטלאקת, בת 35 מערערה
מאלק אברהים אלקרעאן בן 14 מהפזורה הבדואית
ג׳וועד אלקרעאן בן 15 מהפזורה הבדואית
אמין עקל אלקרעאן בן 11 מהפזורה הבדואית
מאלבאת מחמד ד'יב אלקרעאן בן 13 מהפזורה הבדואית
פאיזה אבו סבייח, בת 57 משכונת אלבאת
מאי זוהיר אבו סבייח בת 13 משכונת אלבאת
דליה אבו מדיעם בת 30 מרהט
דורון מאיר מנירית
מור מאיר מנירית
ראובן שישפורטיש משלומית
אביעד כהן משלומית
עדי אוחנה מאשקלון
דולב סויסה משדרות
אודיה סויסה משדרות
חיים כצמן מחולית
שחר מתיאס מחולית
שלומי מתיאס מחולית
רולאן סולטן מחולית
רונית סולטן מחולית
לילי קייסמן מחולית
משה רידלר מחולית
פטרו בוסקו מחולית
תהילה קטאבי מחולית
ליז אלחרר מחולית
מאיר אלחרר מחולית
אבי סאסי, מלוס אנג'לס
סיון אלקבץ
נאור חסידים
אבי בוזגלו
ליאור אסולין
עבד אלכרים חסן נסאסרה מכסייפה
יגאל וקס נתיב העשרה
עמית גבאי מרעים
יובל גבאי מרעים
אסף פבר מרעים
ורדה הרמתי מרעים
תום גודו מכיסופים
ג'ינה סמיאטיץ מכיסופים
עופר רון מכיסופים
מנוחה חולתי מכיסופים
סער מרגוליס מכיסופים
אתי זק ז״ל
איתי זק מכיסופים
שגיא זק מכיסופים
אופק ארזי מניר יצחק
ירון שחר מניר יצחק
עידו חוברה מסופה
ברנרד כהן מסופה
אופיר ארז מסופה
דן אסולין ממבטחים
חן בן אבי ממבטחים
דור נחום ממבטחים
טל ממן ממבטחים
גיל אביטל מישע
ליאור בן יעקב מישע
איתי נחמיאס מישע
יהודה קאדר מעין הבשור
אבי פליישר ממגן
דוד תורגמן משדה ניצן
אבי צידון מיבול
רודי סקריסבסקי מאוהד
עדי דגן מבארי
סתיו קמחי מתלמי יוסף
איילת ארנין
מאי נעים
דרור בהט
איזבלה גנדלין
מתי וייס מקיבוץ בארי
יסמין זוהר מנחל עוז
משה אוחיון מאופקים
אביב ברעם מכפר עזה
דור שפיר מרמת גן
יהב וינר מכפר עזה
הדר רוזנפלד-ברדיצ'בסקי, בת 30 מכפר עזה
איתי ברדיצ'בסקי, בן 30 מכפר עזה
ראובן הייניק מכיסופים
שירז ברודש

סמ"ר איתמר בן יהודה, בן 21, מרחובות, מפקד כיתה בגדוד 13, חטיבת גולני.
רס"ב (מיל') אברהם פלישר, בן 63, ממגן, חבר כיתת כוננות.
סמ"ר דניאל בזגודוב, בן 22, מעפולה, לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל.
אל"ם (במיל') ליאון בר, בן 53, מגדרה, קצין בכיר באוגדת איו"ש.
סמ"ר ענר אלקים שפירא, בן 22, מירושלים, לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל.
סמ"ר שלמה רשטניקוב, בן 20, מחיפה, לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני.
רס"ר (במיל') אביב ברעם, בן 33, מכפר עזה, חבר כיתת כוננות.
סרן (במיל') אברהם חננאל הנדי, בן 37, מכפר עזה, סגן רבש"ץ.
רב"ט נחמן דקל, בן 20, מחולון, לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח"ל.
סמל אורי כרמי, בן 20, מראשון לציון, לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני.
רס"ם (מיל') גיל אביטל, בן 56, מישע, חבר בכיתת כוננות.
סמל בנימין בלאי, בן 20, מרחובות, נהג בחטיבה הדרומית.

סרן (במיל׳) יעקב נדלין, בן 36, מאור עקיבא, לוחם בגדוד 7037 בחטיבת שומרון, נהרג בפעילות מבצעית בחטיבת שומרון
סמל ים גולדשטיין אלמוג, בת 20, מכפר עזה, מפקדת כיתת טירונים בבה״ד 7, אגף התקשוב
רב״ט תומר ליבוביץ, בן 19, מתל אביב, לוחם בגדוד 75, עוצבת סער מגולן
רס״ן (במיל׳) נוי שוש, בן 36, מבארי, חבר כיתת כוננות ביישוב
רס״ר (במיל׳) דן אסולין, בן 38, ממבטחים, רבש״ץ ביישוב
רס״ב (במיל׳) גיל בויום, בן 55, מבארי, חבר כיתת כוננות ביישוב
רס״ר (במיל׳) שחף ברגשטין, בן 33, מכפר עזה, חבר כיתת כוננות ביישוב
רב״ט רתם קוץ, בת 18, מכפר עזה, מפקדת כיתת טירונים בבה״ד 7, אגף התקשוב
רב״ט אושר שמחה ברזילי, בת 19, ממזכרת בתיה, סמלת מבצעים בחטיבה הצפונית
סמל עדי לנדמן, בת 19, מיקנעם עילית, תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
רס״ם (במיל׳) יפתח גורני, בן 51, מבאר מילכה, חבר כיתת כוננות ביישוב
סרן (במיל׳) עדי בהרב רבינוביץ׳, בן 62, מנתיב העשרה, חבר כיתת הכוננות בישוב
רס״ם איברהים ח׳רובה,  בן 39, ממע׳אר, גשש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה
רסר (במיל׳) שחר צמח, בן 39, מבארי, חבר כיתת הכוננות ביישוב

יהי זכרם ברוך.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
1 .
Inline Feedbacks
View all comments
זכרונית
זכרונית
17/01/2024 22:23

איך שכחתם את בנג'י נידהם מזכרון יעקב הי"ד?

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן