מגדלור אנשים || החיילים היו רעבים, המסעדה מחדרה שלא עושה משלוחים לאזור שלהם פינקה אותם ובגדול

מגדלור אנשים

החיילים היו רעבים, המסעדה מחדרה שלא עושה משלוחים לאזור שלהם פינקה אותם ובגדול
17.7, 13:02 || כותב החייל Liel Sharkat: "אנחנו חיילים המשרתים באזור חדרה. היינו רעבים בסוף היום וחיפשנו מה להזמין… חייגנו למסעדת רפי בצומת בחדרה באזור תעשייה, בטלפון ענה רפי הבעלים ואמר שלא מגיע לאזור שלנו, אך לאחר שהבין שאנחנו חיילים ישר הסכים לעשות משלוח. הזמנו חמישה חיילים, לאחר חצי שעה הגיע שליח עם אוכל שלא מבייש חצי בסיס ויתר על מה שהזמנו הוסיף עוד מלא פינוקים על חשבונו ודרש לא לקחת מאיתנו כסף! היה טעים מאוד! שפע גדול! מברכים אותך רפי היקר ואת כל הצוות שלך שתמיד תהיו בצד הנותן. כל מי שבאזור חדרה ממליצים בחום לאכול אצל רפי בצומת בן אדם עם לב ענק!!!"
צילום, פרטי מהפייסבוק

עם התו "הצבעוני": אירוע הגאווה 2020 התקיים בזכרון יעקב

26.6, 11:29 || אירוע גאווה וזכויות אדם נערך השבוע (ד') בזכרון יעקב. הערב כלל מעגלי שיח פתוחים על מגדר, ומופעים אמנותיים שחגגו את מגוון צבעי הקשת ממנה החברה שלנו מורכבת. האירוע החשוב ביוזמת המועצה ובהובלת עמותת זמארין.

זיו דשא, ראש המועצה גם עלה לשאת דברים ולברך על הדרך המשותפת והקריאה לשויון וזכויות אדם כחלק מערכי הקהילה הזכרונית: ״חודש הגאווה מבטא את הזכות לשוויון. כמו שמבטא דגל הגאווה, כל אחד מאיתנו הוא שונה ומיוחד בפני עצמו. הבחירה החופשית היא זכות בסיסית שלאיש אין זכות להתערב בה. זכרון יעקב היא מקום נפלא בו חיים בשלום מכל מגזרי האוכלוסיה ועל כך אני גאה״.

בין הנואמים: חני שטרנברג, משוררת ופעילה חברתית, פעילה בנושא זכויות האדם בזכרון יעקב ובין השותפים לארגון הארוע: ״המאבק של חברי הקהילה לבטחון אישי, קבלה ושיויוון הוא לא רק שלהם אלא של החברה כולה. כולנו צריכים לעמוד לצידם כי זה חלק ממאבק כולל לזכויות אדם. לשמחתי חלה התקדמות משמעותית למען הלהט״ב אך יש גם מה לתקן. השנה המועצה נותנת את חסותה על האירוע החשוב הזה וזו אמירה ברמה המוניציפלית, אנחנו מתקדמים הרבה יותר. כולנו שייכים למין האנושי ולכל אחד המקום המיוחד שלו. כולנו צבעים בקשת האנושית״.

אירוע הגאווה בזכרון. צילום: דוברות המועצה

שאפו: שמואל גמליאל מנקה לכולנו את מגרשי הספורט

15.6, 13:24 || זה לא סוד שהצעירים לא כ"כ שומרים על הניקיון, מזל שיש מי שעושה את זה בשבילם. באגף הספורט העירוני באור עקיבא פרגנו הבוקר לתושב העיר שמנקה מיוזמתו חלק ממגרשי הספורט בעיר. "שאפו ענק מגיע לשמואל גמליאל הגדול על תרומתו הרבה לאגף הספורט המקומי .שמואל הידוע בהתנדבות הרבה בעיר ,מכיר ומעריך את תרומת העיר ליצירת מתחמי ספורט איכותיים", נכתב. בהחלט שאפו ויש רק מה ללמוד. צילום: אגף הספורט אור עקיבא

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

משחק מלוכלך: הכרוז של הפועל חדרה תבע 200 אלף שקל מעיתון מקומי בעיר – זה פסק הדין

כרוז הפועל חדרה לשעבר יגאל רובין תבע מעיתון מבט מקומי והעורכת שלו אפרת גוטפריד 200 אלף שקלים תוך שטען: "הכפישה אותי בעיתון עקב סכסוך אישי" ● גוטפריד טענה מנגד בכתב ההגנה שהתביעה היא "תביעת השתקה והפחדה" ● פסק הדין ניתן בבית המשפט השלום בחדרה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן