צפו: הכלב התפרץ לפסי הרכבת בת”א, האישה רדפה אחריו [רחבי הרשת]

דרמה בתחנת הרכבת: הנוסעת ירדה אל המסילה אחרי שכלבה השתחרר מהרצועה וברח, רגע לפני כניסת הרכבת. דייל השירות ומנהלי המשמרת עצרו את תנועת הרכבות והצילו את חיי הנוסעת וכלבה תוך סיכון עצמי

צפו: הכלב התפרץ לפסי הרכבת בת”א, האישה רדפה אחריו [רחבי הרשת]

דרמה בתחנת הרכבת: הנוסעת ירדה אל המסילה אחרי שכלבה השתחרר מהרצועה וברח, רגע לפני כניסת הרכבת. דייל השירות ומנהלי המשמרת עצרו את תנועת הרכבות והצילו את חיי הנוסעת וכלבה תוך סיכון עצמי

מגדלור-פיד ♋

צער בעלי פסים: ביום רביעי האחרון סמוך לשעה 14:00, בעת שליווה שני נוסעים לקויי ראייה ברציף תחנת ההגנה, זיהה דייל השירות עידן מלמד נוסעת שירדה למסילות הרכבת בניסיון לתפוס את כלבה שהשתחרר מהרצועה וברח אל המסילה.

עידן, שידע כי בתוך דקה צפויה להיכנס רכבת למסילה וזיהה את האסון המתרגש, עדכן מיד את אחראי המשמרת אסי אברהמי, אשר היה בסיור שגרתי ברציף, וזה, יחג עם עובד הרכבת אברהם מדר ששהה בתחנה, הודיעו מיידית לפיקוד הרכבות הארצי על האירוע ועצרו את תנועת הרכבות במסילה.

מיד לאחר שדאגו לעצור את הרכבות, החל אברהמי במרדף אחר הנוסעת והכלב שהסתובבו על המסילות, תוך שהדייל עידן ומנהל המשמרת אברהם מדר ממשיכים להנחות אותו ולשמש לו לעזר במבצע המסוכן.

מיד עם הגעתו של אברהמי לנוסעת ולכלבה, העלה אותם חזרה לרציף התחנה באופן מבוקר ובטוח, וכך הצילו מנהל המשמרת והדייל את חייהם של הנוסעת וכלבה.

מנהל המשמרת אסי אברהמי (מימין) ודייל השירות עידן מלמד (משמאל) ברציף תחנת ת”א ההגנה. דוברות רכבת ישראל

אך בכך לא הסתיימה הדרמה. מיד עם הגעתה למקום מבטחים, גילתה הנוסעת שבמהלך המרדף אחרי הכלב נשמט מידה התיק ובו ארנק, כסף, תעודות זהות וטלפון סלולארי. אברהמי לא היסס, וירד שנית לתחום המסילה באופן מבוקר, וחילץ את דברי הערך והחזירם לנוסעת.

מתחקור הנוסעת, אשר היתה מבוהלת מהאירוע, עולה כי הכלב היה קשור ברצועה, אך זוהי השתחררה והכלב החל בריצה אל המסילה. לאחר שיחה בה הבהיר צוות התחנה לנוסעת את חומרת מעשיה, שוחררה הנוסעת לדרכה.

“מיד כשזיהיתי את הנוסעת יורדת למסילה הבנתי שמדובר על פוטנציאל לאסון כבד, כי ידעתי שתוך דקה צפויה להיכנס רכבת למסילה”, מספר עידן מלמד, דייל השירות, “אני שמח שהצלחנו להציל את חיי הנוסעת וכלבה”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

זהו לא המקרה החריג הראשון אותו מנהל מלמד, אשר מועסק ארבע שנים בתור דייל בתחנת ת”א ההגנה, ואף זכה לעיטורים ותעודות הצטיינות. בעבר אף השתתף בהצלת חייה של נוסעת אשר איבדה את הכרתה בתחנה, ותיאם את פעולות העזרה והכווין את אנשי ההצלה למקום.

“שימרו על נפשותיכם ואל תרדו בשום אופן למסילת הרכבת”, מדגיש אסי אברהמי, מנהל המשמרת שחילץ את הנוסעת, “אני מזכיר לכלל נוסעינו בעלי החיות כי קודם ההגעה לתחנה יש לוודא כי הכלב קשור היטב ברצועה ועם מחסום פה, או לחילופין עם תיק נשיאה ייעודי לבעלי חיים”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן