צעירה מבנימינה מואשמת שאיימה על עובדת רווחה ושברה ציוד: "את רוצה אבן בראש?"

בת ה-22 הגיעה למחלקת הרווחה במושבה והחלה לצעוק, לאיים ולשבור חלון ומחשב | בנוסף איימה על העובדת במקום כי תכה אותה | המשטרה הוזעקה למקום וכעת מוגש נגדה כתב אישום

כתב אישום הוגש לפני ימים אחדים נגד תושבת בנימינה-גבעת עדה באשמת איומים על עובדת בכירה במחלקת רווחה במועצה.
הנאשמת, ק***** **** (22), נעצרה והועמדה לדין בבית משפט השלום בחדרה על עבירות של איומים והיזק לרכוש במזיד. מהחקירה של  שוטרי תחנת זיכרון יעקב עולה כי ב-31.7.23 התקשרה עובדת בכירה של מחלקת הרווחה לנאשמת, שהיא ומשפחתה היו מטופלים על ידי הרווחה,  וביקשה לקבוע עמה פגישה. בתגובה לכך, כפי שעולה מכתב האישום,  איימה הנאשמת על המתלוננת בכך שאמרה לה: "אני ארביץ לך, תעופי לי מהעניין, את רוצה מכות? את רוצה אבן בראש?".

בהמשך אותו יום, הגיעה הנאשמת למחלקת הרווחה, צלצלה באינטרקום של דלת הכניסה למבנה ומשענתה לה המתלוננת, דרשה הנאשמת  לקיים כמה פגישה במיידי. העובדת הבכירה סירבה לדרישתה ואמרה לה כי יקבעו מועד אחר לפגישה, או אז נטלה הנאשמת מקל של מגב בידה ודפקה באמצעותו על דלת הכניסה למבנה.

מיד לאחר מכן, נטלה הנאשמת אבן בידה וגרמה נזק במזיד לחלון, בכך ששברה אותו והעיפה חפצים שהיו על השולחן שעמד בסמוך לחלון. כתוצאה מכך, נשבר מסך מחשב בסך 380 שקלים שהיה על השולחן וכן עלות התיקון של החלון היא 150 שקלים.

מכתב האישום עולה כי באותן נסיבות, איימה הנאשמת על המתלוננת בכך שאמרה לה שהגיעה עם סכין. בעקבות כך, הזעיקה המתלוננת את המשטרה. כאשר הגיע למקום שוטר ושאל את הנאשמת מדוע מחזיקה אבן בידה, היא איימה עליו בכך שאמרה לו שרוצה לתקוף את המתלוננת. בעקבות כך, היא עוכבה לתחנת המשטרה.

איימה כי תרביץ לעובדת הרווחה | צילום להמחשה בלבד: פיקסביי

על פי כתב האישום, כשהגיעה הנאשמת לתחנת המשטרה ובזמן ששוחח עמה הקצין התורן, הנאשמת איימה עליו בכך שאמרה לו "כשהיא תצא מפה היא תלך לחפש את הקורבן ותהרוג אותה, שתרצה אותה ושאף אחד אחד לא יפגע בילד".

כתב האישום מתבסס על עדויות שנגבו, דוחות פעולה משטרתיים, צילומי מצלמות אבטחה וגרסתה של הנאשמת שהודתה במיוחס לה.

לצד כתב האישום, הוגשה בקשה להארכת התנאים המגבילים בהם שהתה עד תום ההליכים. מהבקשה עולה כי באמתחתה הרשעות קודמות בעבירות אלימות, וכן הרשעה האחרונה משנת 2022 בגין איומים וניסיון להיזק לרכוש  כלפי אותה עובדת בכירה במחלקת רווחה.

זו הגישה הייחודית לאבחון וטיפול במחלות העיכול ב'הלל יפה' חדרה

במכון הגסטרואנטרולוגי של המרכז הרפואי הלל יפה הוכנסה לאחרונה גישה ייחודית לאבחון וטיפול במחלות העיכול המכונה 'איורווֵדה Ayurveda'. "מדובר ברפואה הודית עתיקה המסייעת לטיפול וריפוי מחלות שונות, וגם במחלות מעיים תפקודיות,

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
3 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
26/08/2023 04:22

צריך להעיף את העובדת הזו לעזאזל
רצתה לשלוח ילד של שכנה למשפחה חרדית בבית שמש במקום לסבתא שלו שכבר מגדלת אותו שנתיים (האמא נפטרה) בטענה שהסבתא נרקומנית כי השיניים שלה לא לבנות ויפות.

Anonymous
Anonymous
22/08/2023 00:47

העובדת רווחה איימה שתיקח לה את הילד..אז היתפרצה עליה..וזה מובן..!!

גדרון
גדרון
21/08/2023 12:55

חוסר התרבות, ההתנהלות הפלילית, היא תוצאה של חינוך בלבד. יש בבנימינה חינוך ממלכתי, וחינוך דתי. החינוך הממלכתי מחנך "להיות בן אדם".

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן