הליכוד כבר בחר אבל מה עם החתן? יעקב אדרי: "אודיע על החלטתי בקרוב"בחירות 2018

[ujicountdown id="בחירות 2018 " expire="2018/10/30 08:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

יעקב אדרי צילום: איגוד ערים שרון כרמל

מכתב שהופץ היום ברשתות ואשר נשלח לראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי, מודיע כי תנועת הליכוד בחרה ביעקב אדרי כמועמד מטעמה בבחירות הקרובות לרשויות המקומיות באור עקיבא. 

על פי המכתב, בקרוב תקבע פגישה בין מנכ"ל הליכוד צורי סיסו, לגבי תיאום עבודת מטה הבחירות באור עקיבא עם מטה הבחירות הארצי של התנועה.

יש לציין כי בחירת אדרי באה כהחלטה של ועדת הליכוד שעוסקת בכך וכי גם בחדרה השכנה התקיים אותו נוהל, כאשר נודע שגדי אריאלי הוא המועמד המסתמן של המפלגה לבחירות בחדרה.

יעקב אדרי כזכור, טרם הודיע האם יתמודד או לא, אך האנשים שמשוחחים איתו, בניהם חברי מועצה, העריכו כי לא יתמודד לקדנציה נוספת.

שמחה יוסיפוב. צילום: דוברות עיריית אור עקיבא

בינתיים, גם שמחה יוסיפוב (ראש העיר לשעבר), וכן איציק פתיתו ומשה ביטון, ממתינים להתפתחויות, שכן כולם אנשי ליכוד וכולם הצהירו כי יתמודדו לתפקיד ראש העיר אור עקיבא. הבחירות יתקיימו נכון לעכשיו ב-30.10.18.

אדרי מסר היום ל"מגדלור ניוז": "את המכתב קיבלתי כבר לפני מספר ימים והיה מי שהחליט להפיץ אותו. טרם החלטתי ובקרוב אחליט ואודיע בצורה מסודרת. אני שמח שיש התעניינות ואני אמסור את מה שצריך בעתיד הקרוב".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected] 

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן