מנהל אגף שפ”ע באור עקיבא חשף: “חבריי קיבלו רמזים ספק איומים פן אפנה לדרך הפוליטית” 

בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00" hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

האם מנהל אגף שפ”ע (שיפור פני העיר) באור עקיבא, פבל יליזרוב, יתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות? כן או לא, את זאת נדע בקרוב.

בכל מקרה, השמועות והפרסומים אודות המהלך הביאו את יליזרוב לפרסם הודעה אישית מטעמו ובה טען כי ישנם גורמים שהעבירו לו, דרך חבריו, מסרים מאיימים – לבל יחליט להתמודד. מדובר אם כן, בסיפור לכאורה חמור ומטריד.

יליזרוב כתב כי לפני מספר ימים “פשטה שמועה על כוונתי וכוונת חבריי להצטרף למירוץ הפוליטי בעיר בבחירות הקרובות. כפי שידוע לרובכם, אני מכהן נכון להיום כמנהל אגף שפ״ע בעירייה. בתפקיד הנוכחי, כמו גם בתפקידים הקודמים שלי, עשיתי ככל יכולתי והשתדלותי למען התושבים בעיר”.

עובד העירייה הוסיף: “בלי להתייחס לפרסום ו\או שמועות, אני יכול להבטיח לתושבי אור עקיבא, כי בכל תפקיד ובכל דרך שאבחר, תמיד אעשה למענם ולמען רווחתם.

“אולם קרה דבר מכוער ביותר מיד אחרי פרסום הכתבה. החלו להגיע לחבריי ספק רמזים וספק איומים, פן אפנה לדרך פוליטית, ועד כמה זה לא כדאי לי ולחבריי. אני מודיע חד משמעית, כי ידו ולשונו של המעז לחשוב על פגיעה בי או במי מחבריי, על רקע הכתבה, תיגדענה לאלתר ובאיבם”.

הבחירות לרשויות המקומיות התקיימו השנה ב-30.10, זאת לאחר 5 שנים מהבחירות הקודמות ב-2013.


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.