אישום: תושב חדרה תקף רב במדרשיה של אביו בשכונת שלמה

תושב חדרה מואשם שתקף רב בבית מדרש של אביו בעיר - בין היתר במכות אגרוף

אישום: תושב חדרה תקף רב במדרשיה של אביו בשכונת שלמה

תושב חדרה מואשם שתקף רב בבית מדרש של אביו בעיר - בין היתר במכות אגרוף

מגדלור-פיד ♋

כתב אישום הוגש לאחרונה בבית המשפט השלום בחדרה נגד תושב העיר בן 42, באשמת 2 תקיפות ואיומים כלפי אביו, המפעיל מדרשיה בביתו.

בית המדרש מצוי בביתו של המתלונן בתיק, בשכונת שלמה, מדרשיה שהקים לזכרו של בנו שנהרג בצבא. על פי כתב האישום, ב-6 לאוקטובר 2020, לקראת השעה 21:00, העביר רב בית המדרש שיעור תורה. אז הגיע למקום הנאשם ללא חולצה, צילם את התלמידים ודרש מהם לעזוב את המקום.

אביו ששמע את המתרחש הגיע למקום וביקש גם הוא על התלמידים לצאת. במעמד זה, איים הנאשם על הרב בפגיעה ואמר לו – “אתה תיתן לכולם לצאת ואז אני אתן לך מה שמגיע לך”. לאחר מכן, נעמד המתלונן בין הרב לבין הנאשם, ואז תקף הבן את אביו בכך שדחף אותו. בהמשך לכך, איים הנאשם על אביו, וצעק לו – “אני אתן לך גרזן וכמה גרזנים”, בכוונה להפחיד אותו.

בהמשך, על פי המתואר, בערב תשעה ברב, כשלושה חודשים מאוחר יותר, בעת שהעביר הרב שיעור תורה אחר בבית המדרש, נכנס הנאשם אל המקום ותקף את הרב בכך שהעיף את המגבעת מראשו והכה בו מכות אגרוף בזרוע שמאל.

בין עדי התביעה מצויים הרב המותקף, אביו של הנאשם ושוטרי תחנת חדרה. בדיון שהתקיים אתמול הוחלט לדחות את תחילת המשפט בעקבות דין ודברים של עורכי הדין של המדינה ושל הנאשם, בעקבותיהם עשויה המדינה להגיש כתב אישום מתוקן בהמשך.

רב (אילוסטרציה: פיקסביי, למצולם אין קשר לכתבה)

.

.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן