איציק פתיתו פותח קמפיין עם שילוט: "הבחירות נפתחו רישמית"בחירות 2018

[ujicountdown id="בחירות 2018 " expire="2018/10/30 08:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

המועמד לראשות עיריית אור עקיבא, איציק פתיתו, פתח היום (3.6) את קמפיין הבחירות שלו רישמית עם שלטי חוצות הנושאים את סיסמת הבחירות שלו: "יושרה בהנהגה".

מחר צפויה להתקבל ההחלטה בנוגע לפריימריז בליכוד באור עקיבא, פריימריז בהם עשוי להתמודד פתיתו מול עוד 4 מועמדים (אבשלום אברמוב, משה ביטון, שמחה יוסיפוב ורוברט אברמוב).

אני מאמין שיחד נוכל להנהיג ולהוביל את העיר מתוך יושרה, יוזמה ואכפתיות אשר יביאו בשורה חדשה, מציה ופיתוח משמעותי לכלל התושבים"

פתיתו הפיץ בימים האחרונים פלייר ראשון למערכת הבחירות. "אנו נמצאים בתחילת מערכת בחירות וכמי שנולד, התחנך, עובד ופועל בעיר במשך שנים רבות, אוהב את אור עקיבא ותושביה, החלטתי לפני מספר חודשים להתמודד לראשות העיר".

• קראו גם: מחמש ייבחר אחד: ב-12 ביוני ייבחר מועמד הליכוד לבחירות לראשות אור עקיבא

פתיתו הוסיף: "יחד איתי שותפים לדרך חברים וחברות רבים אשר רואים עין בעין את הסוגיות המרכזיות באור עקיבא אותם צריך לחזק ולשפר בתחומים השונים: חינוך, תרבות, רווחה, איכות סביבה וספורט. הטמעת שיתוף הציבור ובניית עתודת נוער וצעירים איכותיים אשר ישתלבו בניהול העיר והכל מתוך אחריות ציבורית תחת חזון משותף לשינוי פני העיר. אני מאמין שיחד נוכל להנהיג ולהוביל את העיר מתוך יושרה, יוזמה ואכפתיות אשר יביאו בשורה חדשה, מציה ופיתוח משמעותי לכלל התושבים".

תגובות

echo do_shortcode('[fbcomments]');

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected] 

 

חזיות – מה את צריכה לדעת לפני שאת קונה?

הגוף הנשי נחשב, בעיני גברים ונשים כאחד, כייצוג של יופי. התנועה הגלית של הגוף היא סימן ההיכר הבינלאומי, והחזיה שלך צריכה להתאים למבנה, ולהחמיא למבנה שלך. דקה או רחבה, "פטיט" או גבוהה ותמירה, עם חזה גדול מאוד או צנוע בגודלו, איך שלא תהיי – יש חזייה מושלמת עבורך, כדי שתרגישי נוח

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן