שמחה יוסיפוב מאיים בתביעה על שלום שבתאי בעקבות פרסום הסכם לכאורה עם חבר מועצה אחר טרם הבחירות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

שמחה יוסיפוב מאיים בתביעה על שלום שבתאי בעקבות פרסום הסכם לכאורה עם חבר מועצה אחר טרם הבחירות

-

מגדלור-פיד ♋חבר מועצת עיריית אור עקיבא והמועמד לראשות עיריית אור עקיבא שמחה יוסיפוב , שלח השבוע מכתב התראה בטרם נקיטת צעדים משפטיים לעו” ד שלום שבתאי, מועמד לראשות העיר בעצמו, ונגד העיתון אותו הוא מוציא לאור – “חדשות אור עקיבא “. זאת בעקבות טענות של יוסיפוב ללשון הרע מצד שבתאי לאחר ידיעה חדשותית שפרסם. שבתאי מצידו טוען כי בפרסום לא היה כל לשון הרע ובכל מקרה – הפרסום מתבסס על עדויות, תצהירים והוכחות . 

במכתב מציין עו”ד רביב רוזנברג, כי בחודש אפריל פורסמה ידיעה בעיתון בו יוחס הסכם בין יוסיפוב לחבר מועצה אחר לפיו הוא יתמוך ביוסיפוב לראשות העיר ובתמורה ימונה לתפקיד בסגנות ראשות העיר לאחר הבחירות .

יוסיפוב ושבתאי. צילומים: יח”צ, עצמי

הידיעה הופצה גם בעמוד הפייסבוק של שבתאי, כך על פי עורך הדין, וגם בפלאיירים שהופצו בעיר בשפה העברית והרוסית.

“מרשי דוחה מכל וכל טענות אלה, אשר אינן מבוססות על ראיות ו/או עובדות ומהוות הוצאת דיבה ולשון הרע”, כתב עורך הדין רוזנברג במכתב לשבתאי.

רוזנברג מוסיף במכתב וכותב: “מרשי הבהיר לך כי ידיעה זו הינה ידיעה שקרית ולא הובטח ל…. כל תפקיד ברם למרות הבטחותיך לתקן את המעוות ולפרסם תיקון, לא עשית כן והמשכת להפיץ ידיעה שקרית זו תוך ניסיון לפגוע ביושרה של מרשי”.

יוסיפוב באמצעות עו”ד רוזנברג דורש להסיר את הידיעות מהאינטרנט, לפרסם התנצלות בעיתון “חדשות אור עקיבא” ובפייסבוק ובאתה התפוצה כפי שהופצו בפלאיירים. עו”ד מאיים כי אם לא יבצע שבתאי את הדברים תוך שבועיים (מתאריך 5 / 30), הוא יפעל להליכים משפטיים ותביעת פיצוי בגין לשון הרע על סך 100 אלף שקלים.

מכתב הדרישה ומכתב התגובה (משמאל) – ליחצו על התמונה להגדלה

שבתאי: יש עדויות ותצהירים המוכיחים את האמור

עו”ד שלום שבתאי הגיב השבוע על הדברים באמצעות מכתב נגדי. “איננו מבין מאימתי הודעה על קיום הסכם בין שמחה יוסיפוב לבין….מהווה לשון הרע?”, כתב עו”ד שבתאי.

שבתאי הוסיף: “הידיעה על קיום ההסכם…נמסרה מפיו של מרשיך לפני כחודשיים בשיחה שקיים עם מר אלי אנקונינה, חבר מועצת העיר ומי שעמד במקום השני בבחירות האחרונות ברשימתו של מרשך. מר יוסיפוב נימק את קיום ההסכם בכך ש’בבחירות האחרונות עשיתי טעות והפעם הייתי חייב לסגור הסכם…’. נמצא בידי תצהירו של מר אנקונינה”.

בין היתר מוסיף שבתאי כי על קיומו של ההסכם חזר יוסיפוב גם בפני אבי שלוש , מו”ל העיתון השני בעיר – “זרקור”. לדבריו של שבתאי, דבר ההסכם נודע גם לחברי מועצה נוספים ובכירים בעיר.

“עדות נוספת שהגיעה לידי אומרת שההסכם בין השניים נעשה בלחיצת יד”, הוסיף שבתאי. “יש בידי עדויות ותצהירים המוכיחים את האמור…אני מציע למרשיך להיות צמוד לאמת”.

תגובות

echo do_shortcode(‘[fbcomments]’);

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected] 

ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן