אור עקיבא: אבי שלוש הקים רשימה חדשה שתתמודד למועצת העיר


בחירות 2018

[ujicountdown id="בחירות 2018 " expire="2018/10/30 08:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]


"אור חדש – באנו לשנות מבפנים" – כך נקראת רשימתו החדשה שהשיק היום (שלישי) אבי שלוש, תושב אור עקיבא, למועצת העיר. 

יחד עם שלוש ברשימה – בשלב זה – אריה צ'רכיאן. "אחרי פניות רבות של תושבי העיר אלי, החלטתי להקים רשימה חדשה שתרוץ למועצת העיר בבחירות הקרובות. אריה צ’רכיאן ואני מאחדים כוחות ברשימה עצמאית בשם “אור חדש", ציין שלוש היום בפוסט שכתב ברשתות החברתיות.

"הבחירות לרשויות המקומיות הולכות ומתקרבות. התחושה בעיר היא שאנחנו זקוקים לרוח חדשה שתנשב במועצת העיר. תחושה זו התחזקה אצלי מזה כמה חודשים. במיוחד מאז פרסמתי את החזון העתידי שלי לאור עקיבא, פונים אלי מדי יום עשרות תושבים, במפגשים אישיים ובכתב בבקשה כי ארוץ לבחירות המוניציפליות המתקרבות". 

Θ  תושבי אור עקיבא: כבר נרשמתם למלגת העירייה 2018? [פרסומת]

שלוש (מימין) וצ'רכיאן. "אנחנו לא באים מתוך הפוליטיקה המקומית" || צילום: מהפייסבוק

שלוש, הבעלים והמנהל של חברת "פרסום מי" ומוציא לאור המגזין "זרקור" באור עקיבא וקיסריה, כיהן בעבר כיו”ר ועד ההורים בבתי הספר היסודיים וגם בתיכון ושימש וכמנהל רווחה חינוכית בעיר. "יזמתי תוכניות חינוכיות אשר עד היום משפיעות על העיר", הוא מציין. "גולת הכותרת היא הקמת מרכז טיפול לגיל הרך, לימים שודרג למרכז "דגש" אשר נמצא בשכונת אורות הירוקה.

"כתושב העיר המעורב בה חברתית מאז ומתמיד, כמי שגידל כאן שלושה ילדים וכמי שהעיר הזו חשובה לו מאד, הבנתי כי זה הזמן לקום ולעשות, ולא להסתפק בדיבורים. שקלתי בכובד ראש את המונח לפנינו, והחלטתי לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר".

כאמור, לשלוש חבר אלי אריה צ’רכיאן, פעיל חברתי, המשמש כיום כחבר הנהלת המתנ"ס ויו"ר ועדת כח אדם. "אריה ואני מצאנו כי אנו רואים דברים רבים באופן דומה. אנו שותפים לחזון הרואה בשינויים שעוברת העיר חלון הזדמנויות לרוח חדשה שתנשב בה. אריה, כמוני, רוצה לשים דגש רב על נושא הצעירים בעיר. כאב לארבעה ילדים בוגרים, הוא היה רוצה לראותם נשארים כאן. לשם כך הועלו רעיונות חדשים בנושא: דיור, תעסוקה וחינוך. רעיונות שיגובשו בשבועות הקרובים לכלל תכנית פעולה מעשית שתוצג כמובן בפניכם.

"שנינו רואים חשיבות עצומה בנושא החינוך בעיר, החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. זהו נושא ששנינו יכולים לתרום לו רבות, מניסיוננו ומהתובנות שלנו, כפעילים חברתיים שנים ארוכות. גם כאן התחלנו לגבש תכנית פעולה שתוצג בקרוב בפניכם".

שלוש הוסיף כי בקרוב יצטרפו אנשים נוספים לרשימה – מכל גווני האוכלוסייה בעיר. "אנחנו לא באים מתוך הפוליטיקה המקומית, אנחנו באים, בניקיון כפיים, נטולי אינטרסים אישיים – לחולל שינוי", הוסיפו.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="3" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

 

הקשר המיוחד שנרקם בין חייל המילואים מאור עקיבא לאביחי ברודץ, שאשתו ושלושת ילדיהם חזרו משבי חמאס [וידאו]

ברודץ, שהפך לסמל הפעילות לשחרור החטופים, סיפר כי פגש אנשים נפלאים בדרך שעבר מאז יום ה-7.10 ועד היום | אחד מאותם אנשים שפגש והפך מאז אותה שבת מקוללת לחבר של ממש הוא חייל המילואים עידו בוהדנה (24) מאור עקיבא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן