עדכוני בחירות בחדרה: שני מועמדים כבר הצהירו שירוצו לראשות, שניים נוספים מתכוננים להכרזה

עדכוני בחירות בחדרה: שני מועמדים כבר הצהירו שירוצו לראשות, שניים נוספים מתכוננים להכרזה

-

מגדלור-פיד ♋בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

על רקע מעצרו של ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בחשד לשחיתות, ממשיכה להתגבש רשימת המועמדים לראשות העיר.

גנדלמן שהכריז טרם החקירה כי יתמודד לקנדציה נוספת, תלוי עכשיו בהתפתחות החקירה בעניינו.

עד כה הכריזו על התמודדות חבר מועצת העיר עו”ד יניב דרי וחברת מועצת העיר שירלי עודד – שהייתה השבוע בכותרות והתראיינה בפרשת החשד לשחיתות בעירייה.

יו”ר רשימת הבית היהודי בחדרה עו”ד אליהו בוסקילה טרם הודיע האם ירוץ לראשות.

חבר מועצת העיר חדרה שי ברכה העלה אתמול (ראשון) פוסט לרשתות החברתיות בו מתח ביקורת על חברת מועצת העיר שירלי עודד והשתמש בביטויים שנויים במחלוקת.

לאחר מכן הסיר ברכה את הפוסט וכתב: “אנשים טובים ואהובים פנו אלי על הפוסט שכתבתי על שירלי. הרעיפו עלי אהבה והערכה אך ביקשו שההתנסחות תרד למרות ניסיונות פגיעתה בי ובמשפחתי. אמרו שההתנסחות לא מתאימה לדרכי ואכן צודקים, זו לא דרכי. כיבדתי את רצונם. ולמרות זאת, היה חשוב לי להעביר את המסר”. במקביל פירסם פוסט נוסף בו טען כי יש מי שאיים לפגוע בו או במשפחתו.

בתוך כך, מתחזקת הערכה כי עו”ד אוהד מרחב יכריז על התמודדותו לראשות העיר. בסוף השבוע כתב מרחב לעוקביו בעמוד הפייסבוק שלו כי “אני לא מוותר על חדרה ועל תושביה! וזה לא משנה כמה קומבינות וגניבת בחירות ועבירות על החוק ודילים מסריחים, הצנחת מועמדים חסרי סיכוי, עתירות וסוסים טרויאנים בתוך הליכוד ובכלל ישליכו לעברי… לחמתי כל חיי, לא התקפלתי מול אף גורם, אתגר או איום – וגם מול אותם קומבינטורים לא אתקפל! חדרה חשובה יותר… מבחינתי להיות נציג ומשרת ציבור זה יעוד, שליחות ודרך חיים”.

בחדרה ממתינים גם להתפתחויות בסניף הליכוד בעיר רוצים לראות מה תחליט הנהלת הליכוד הארצית לאחר ששלמה בוזגלו זכה בבחירות בפריימריז לליכוד חדרה בשבוע שעבר.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן