|בחירות באור עקיבא| השרה מירי רגב: "רואים את המהפכה בעיר"שרת התרבות והספורט מירי רגב ביקרה אמש באור עקיבא, ונפגשה עם ראש העיר יעקב אדרי וחברי רשימת מחל, לקראת הבחירות לרשויות המקומיות בעוד כשבועיים. השרה רגב, שמכירה את אדרי אישית מעבודתם המשותפת בכנסת, אמרה כי "אור עקיבא זכתה" בכך שאדרי הוא המועמד לראשות העיר. 

היא הבטיחה לקדם את תחום הספורט באור עקיבא ובכללם את נושא הגולף לאור ההצלחות של בני המקום, בהם הגולפאי הבינלאומי תושב המקום, אסף כהן, על אף העובדה שמדובר בספורט יחודי. כמו כן , שיבחה את אדרי כי ברשימתו יש אישה מועמדת, מירב הבהיל ואמרה: "נשים זה כח ואני שמחה על כך שנשים יכנסו לעמדות מפתח".

רגב ואדרי, אתמול || צילום: חנן זיסו תקשורת

"באתי לעזור ליעקב כדי שיקבל שוב את המנדט והתמיכה מהציבור, ליעקב, יש היכרות קרובה עם כל השרים ועם ראש הממשלה שלנו בנימין נתניהו. יעקב יודע לדרוש וגם לקבל מהם את כל מה שהוא מבקש וצריך למען העיר, הוא יודע את הצרכים של הציבור בעיר והוא פועל ללא לאות כל הזמן וכל השנים למען תושבי אור עקיבא. רואים את המהפכה בכל פינה בעיר".

עוד הוסיפה רגב: "צריך להמשיך לתמוך ביעקב למען המשך התנופה והעשייה באור עקיבא, אני וכולנו עומדים מאחורי יעקב בכל מה שהוא צריך".

כיכר, מיצג לחטופים ו-Unicoin: הכירו את האמן הייחודי מפרדס חנה-כרכור

גבריאל רענן מפסל יצירות פאר בחול, בונה מיצגים מחומרים ממוחזרים, משתתף בפסטיבלים כאמן רחוב ואפילו בונה קשתות של אבנים על שפת הים ● בראיון הוא מספר על הדרך המפותלת שעבר ברחבי תבל עד שהשתקע במושבה, האבהות המאוחרת וההשראה מהמלחמה הנוכחית ● ולא תאמינו בן כמה הוא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן