כתב אישום נגד תושב זכרון יעקב: ניסה לרצוח הוריו ואיומים כלפי גיסו

כתב אישום נגד תושב זכרון יעקב: ניסה לרצוח הוריו ואיומים כלפי גיסו

-

מגדלור-פיד ♋פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מרדכי כרמי בן 25 תושב זכרון יעקב, בגין עבירות של ניסיון רצח הוריו ואיומים כלפי גיסו.

קראו גם: חשד: בן 25 דקר את הוריו בזכרון יעקב

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד ענת שטיינשניד עולה כי ביום 14/05/18  בסביבות השעה 21:28, אכל הנאשם תמרים תוך שהוא עושה שימוש בסכין שאורך להבה הוא כ-8.5 ס”מ.

באותה עת שהו בדירה הוריו של הנאשם ואחותו .בשלב מסיום, החליט הנאשם לרצוח את אביו, וניגש אליו וחל לדקור אותו פעמים רבות באמצעות הסכין בבית החזה, בכתף ובידיים.

בהמשך, נחלצה אמו של הנאשם לעזרתו של האב, ונדקרה מספר פעמים, באמצעות הסכין, בגבה ובידה. במהלך האירוע הזעיקה אחותו של הנאשם את גיסה וכן כוחות משטרה ומד”א.

עוד עולה כי בעת  שהגיעו לדירה נהג אמבולנס ופרמדיק של מד”א, מנע מהם הנאשם להיכנס לדירה ולטפל בהוריו, וכן ירק על אביו אשר שכב על הרצפה וקיללו.

בהמשך, יצאה אמו של הנאשם מהבית בכוחות עצמה וקיבלה טיפול רפואי. ורק לאחר כ- 5-10 דקות, חרף התנגדותו של הנאשם, הצליחו נהג האמבולנס והפרמדיק להוציא את אביו של הנאשם מהדירה ולהעניק לו טיפול רפואי.  בנוסף איים  הנאשם  על גיסו שנכח במקום, ואמר לו  אם הוא יכנס לדירה הוא יהרוג אותו.

הפרקליטות  ביקשה מביהמ”ש להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן