כתב אישום נגד תושב זכרון יעקב: ניסה לרצוח הוריו ואיומים כלפי גיסופרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מרדכי כרמי בן 25 תושב זכרון יעקב, בגין עבירות של ניסיון רצח הוריו ואיומים כלפי גיסו.

קראו גם: חשד: בן 25 דקר את הוריו בזכרון יעקב

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ענת שטיינשניד עולה כי ביום 14/05/18  בסביבות השעה 21:28, אכל הנאשם תמרים תוך שהוא עושה שימוש בסכין שאורך להבה הוא כ-8.5 ס"מ.

באותה עת שהו בדירה הוריו של הנאשם ואחותו .בשלב מסיום, החליט הנאשם לרצוח את אביו, וניגש אליו וחל לדקור אותו פעמים רבות באמצעות הסכין בבית החזה, בכתף ובידיים.

בהמשך, נחלצה אמו של הנאשם לעזרתו של האב, ונדקרה מספר פעמים, באמצעות הסכין, בגבה ובידה. במהלך האירוע הזעיקה אחותו של הנאשם את גיסה וכן כוחות משטרה ומד"א.

עוד עולה כי בעת  שהגיעו לדירה נהג אמבולנס ופרמדיק של מד"א, מנע מהם הנאשם להיכנס לדירה ולטפל בהוריו, וכן ירק על אביו אשר שכב על הרצפה וקיללו.

בהמשך, יצאה אמו של הנאשם מהבית בכוחות עצמה וקיבלה טיפול רפואי. ורק לאחר כ- 5-10 דקות, חרף התנגדותו של הנאשם, הצליחו נהג האמבולנס והפרמדיק להוציא את אביו של הנאשם מהדירה ולהעניק לו טיפול רפואי.  בנוסף איים  הנאשם  על גיסו שנכח במקום, ואמר לו  אם הוא יכנס לדירה הוא יהרוג אותו.

הפרקליטות  ביקשה מביהמ"ש להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 

מיזם חדש של מגדלור ניוז באור עקיבא עורר סערה. זו החלטת המערכת

מדובר במיזם של המקומון לטובת התושבים בעיר, במסגרתו ניתן לפנות אלינו בערוצי האתר ולשלוח תיאור של מפגע ותמונה מרחבי העיר | עיריית אור עקיבא: "מדובר בהתארגנות שלא מתואמת עם עיריית אור עקיבא. פניות תושבים תטופלנה רק דרך מרכז שירות לתושב"

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

קיסריה התגייסה: המרכז הלוגיסטי הענק שתומך בנפגעי המלחמה ובמערך הלוחם

עשרות רבות של חברות מובילות בתחומן ועובדי פארק העסקים נרתמו כאחד למאמץ המשותף ומסייעים בריכוז, במיון ובשינוע תרומות ליעדן. עד כה נאספו במרלו"ג החברה לפיתוח קיסריה וחולקו כמויות רבות של מוצרים חיוניים ביניהם מזון יבש, מוצרי היגיינה, הלבשה תחתונה ופנסי ראש

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן