גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
השחקן דני אבנעים מאור עקיבא השתתף אמש באירוע ההשקה של הסדרה “משיח” שתעלה ביום ראשון הקרוב בסלקום טי.וי. מדובר בהפקה ראשונה של “סלקום” בשיתוף “קשת” המבוססת על מערכוני רשת ופרסומות בכיכובו של אודי כגן.
אבנעים עם שר התקשורת ברוך קרא, אודי כגן, אבי קושניר, ערן זרחוביץ’ ושחקנים נוספים, אתמול || צילום: מתוך הפייסבוק, פרטי
משתתפי הסדרה הצטלמו אתמול יחדיו בהם אבי קושניר, אודי כגן, עמית איצקר, דאנה איבגי ודני אבנעים, שביום יום אתם פוגשים אותו באור עקיבא, כמנהל מחלקת האירועים והטקסים בעירייה.
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום