כשברקע העתירה לפריימריז: שמחה יוסיפוב נבחר כמועמד הליכוד לראשות העיר אור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כשברקע העתירה לפריימריז: שמחה יוסיפוב נבחר כמועמד הליכוד לראשות העיר אור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

ממטה יוסיפוב ציינו כי סקרים שהזמין הליכוד הצביעו כי יוסיפוב הוא המועמד בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בבחירות הקרובות ולחזור ללשכת ראש העיר לקדנציה שלישית


שמחה יוסיפוב, חבר מועצת העיר וראש עיריית אור עקיבא לשעבר, נבחר לשמש כמועמדה לראשות העיר בבחירות שייערכו ב-30 באוקטובר 2018. כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, תנועת הליכוד הודיעה לו כי בחרה בו לאחר שראש העירייה הנוכחי יעקב אדרי, הסיר את מועמדתו מהתמודדות בבחירות הקרובות.

“אני מודה להנהגת הליכוד על האמון המלא ועל המנדט שניתן לי לשמש כמועמד המפלגה ולייצג אותה בבחירות הקרובות”, אמר יוסיפוב השבוע, “אני מודע לאתגרים הרבים שאור עקיבא ניצבת בפניהם ובכוונתי להציג נבחרת מנצחת שתוביל את העיר שכולנו אוהבים להיות אחת הערים המובילות בישראל, שמהווה דוגמה ומופת בתחום החינוך, התרבות ואיכות החיים”.

יוסיפוב אף הודה לאדרי, כמו היו לו חילוקי דעות לא מעטים במהלך הקדנציה האחרונה. “אני מודה לחברי יעקב אדרי על העבודה המסורה וההשקעה בשגשוגה של אור עקיבא ובהצבת חזון לעיר. אני רואה בו שותף אמיתי, ושמח כי תמך במועמדותי לחזור להנהיג את העיר”.

בליכוד מינו ועדת היגוי עליונה של התנועה אשר בחנה את מכלול השיקולים הרלוונטיים שהוצגו לפניה בטרם תקבל החלטה לגבי בחירת מועמדה להוביל את העיר שנמצאת בתנופה.

יש לציין כי המועמד לראשות העיר איציק פתיתו, איש ליכוד בעצמו, הגיש בשבוע שעבר עתירה לבית הדין של הליכוד, במטרה לבטל את ההחלטה על מינויו של שמחה ולקיים בחירות בין חמשת המועמדים מטעם הליכוד בעיר (פריימריז). טרם התקבלה החלטה בסוגיה זו.

ובתוך כך, במכתב ששיגר חיים ביבס, יו”ר ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד, המשמש גם כיו”ר מרכז השלטון המקומי לשמחה יוסיפוב, עם העתק לראש הממשלה בנימין נתניהו, שר התחבורה ישראל כץ, שר התיירות יריב לוין, שר הרווחה והשירותים החברתיים חיים כץ ולבכירים נוספים בליכוד, נכתב כי “לאחר ששמעה את עמדותיהם של חברי ועדת ההיגוי וחברי תנועת הליכוד ובחנה את סקרי דעת הקהל שנערכו על ידי הועדה, החליטה לתמוך במועמדותך ב-30 באוקטובר 2018”.

 

ביבס, המשמש גם כראש העיר מודיעין-מכבים-רעות, כתב: “חברי הועדה מאחלים לך ולרשימת הליכוד למועצת הרשות הצלחה במערכת הבחירות. אנו משוכנעים כי תוביל את הליכוד לניצחון בבחירות לראשות העיר ולמועצת הרשות, מתוך מטרה לעשות למען שגשוגה ופיתוחה של העיר ולרווחת תושביה”. ביבס הבטיח ליוסיפוב כי כל בכירי הליכוד עומדים לרשותו על מנת לסייע לו ולחבריו בכל עניין במהלך הקמפיין.

“זו זכות עבורי לעמוד בראש התושבים הנפלאים של אור עקיבא”, אמר יוסיפוב. “אני מכיר את העיר, עובדי העירייה ואת כל שורת המשימות שיש להשלים בקדנציה הקרובה. אני מגיע מלא במוטיבציה ובאווירה טובה ופונה לכל אחת ואחד מתושבי העיר להצטרף להצלחה ולסייע לנו לחזור להוביל את אור עקיבא לשיאים חדשים”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

174190cookie-checkכשברקע העתירה לפריימריז: שמחה יוסיפוב נבחר כמועמד הליכוד לראשות העיר אור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן