לקראת הבחירות: בחדרה ובנימינה גידול במספר חברי המועצה; כמה תושבים חיים כיום באור עקיבא?

לקראת הבחירות: בחדרה ובנימינה גידול במספר חברי המועצה; כמה תושבים חיים כיום באור עקיבא?

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


משרד הפנים פרסם את מספר חברי המועצה העדכניים בכל הרשויות המקומיות בארץ. בחדרה ובנימינה גידול, באור עקיבא לא יהיה שינוי אך יש דווקא מספר מעודכן של כמות התושבים בעיר


בנימינה-גבעת, חריש וחדרה יצמחו לאחר הבחירות הקרובות ב-2018 ב-2 חברי מועצה נוספים לעומת מה שהיה עד כה. כך הודיע השבוע משרד הפנים בהודעה שהוציא לקראת הבחירות שייערכו ב-30.10.18. אור עקיבא לא תגדל בכמות חברי המועצה על אף הגידול באוכלוסייתה.

בחדרה ישנם כיום 19 חברי מועצה והיא תגדל ל-21 חברים לאחר הבחירות. העיר מונה כיום על פי נתוני משרד הפנים – 101,976 איש. בבנימינה גבעת עדה היו עד היום 11 חברי מועצה שיהפכו ל-13 כאשר אוכלוסיית המושבה מונה 15,501 תושבים.

בחריש היו 7 חברי מועצה שיהפכו ל-9. אוכלוסיית חריש מונה נכון להיום 3,722 איש. באור עקיבא לא יהיה גידול במספר חברי המועצה והוא יעמוד על 13. מספר התושבים אבל כן עלה והתאזן עם הנתונים אותם הצהירו בשנים האחרונות בעיר – 20,763.

בזכרון יעקב ימוד מספר חברי המועצה על 13, כמו בשנים הקודמות (על אוכלוסיה של 24,375 תושבים), ואילו בפרדס חנה-כרכור יהיו כמו בשנים האחרונות 15 חברי מועצה, כאשר אוכלוסיית המושבה מונה 42,809 תושבים.

 

עדכון מספר חברי המועצה בערים וביישובים משפיע על המימון לו זכאיות הסיעות, בהתאם לשינוי במספר חברי המועצה.

בין היישובים שגדלו בשני חברי מועצה ניתן למצוא את אשדוד, אשקלון, באר יעקב, בית שמש, בני ברק, בנימינה-גבעת עדה, ג’לג’וליה, הרצליה, חדרה, חצור הגלילית, חריש, כפר סבא, מזכרת בתיה, עפולה, ערערה בנגב, פתח תקווה, ראש העין, ראש פינה, רחובות, רכסים, רמלה, רמת השרון, שגב שלום ושדרות.


[fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן