מתמודדים לבחירות באור עקיבא טרם דיווחו למבקר המדינה על תרומות הבחירות שלהם

מתמודדים לבחירות באור עקיבא טרם דיווחו למבקר המדינה על תרומות הבחירות שלהם

-

מגדלור-פיד ♋בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

על פי אתר מבקר המדינה בו עולים הדיווחים על מקורות המימון (בדגש על תרומות) של המתמודדים בבחירות המקומיות 2018, אף מתמודד מאור עקיבא לא דיווח או הצהיר על תרומות ומקורות המימון שלו לקראת הבחירות, שיתקיימו ב-30 לאוקטובר (נכון לתאריך 10.7.18 בשעה 23:00). זאת על פי אתר מבקר המדינה. 

יש לציין כי המתמודדים חייבים לדווח על תרומות ומימון חיצוני אך יכולים כמובן גם להביא מימון “מהבית” ומכיסם, ועליו חלה חובת דיווח שונה.

Θ  תושבי אור עקיבא: כבר נרשמתם למלגת העירייה 2018? [פרסומת]

על פי סעיף 12 בהוראות המבקה, חובה לדווח על מקורות מימון במערכת הממוחשבת שהוקמה לשם כך ומתעדכנת במשרדי מבקר המדינה וכן גם באתר אינטרנט ושקופים לציבור. מדובר על מקורות מימון, תרומות ועוד הקשורות ישירות למערכת הבחירות שלהם. חובת הדיווח חלה עד מספר ימים לאחר קבלת התרומה.

 

באור עקיבא פתחו במערכת הבחירות מספר מתמודדים. כך למשל חברי מועצה ותיקים כמו אברהם כהן, ארקדי גדילוב, רמי ראובן, גולן מסיקה, ג’קי תורג’מן, יוסי כדורי, ילנה זסלבסקי ועוד – מתמודדים לקדנציה נוספת במועצת העיר. בגזרת המועמדים לראשות העיר – שמחה יוסיפוב הצהיר כי יתמודד וכך גם איציק פתיתו. בנוסף, עו”ד נוח שמאילוב הצהיר כי יתמודד.

בהחלט ייתכן כי לחלק מהמועמדים אין עדיין מקורות מימון, אך לא סביר כי לכולם אין משום גורם או תורם. על כן, חוסר המידע באתר המבקר מעיד על חוסר דיווח לכאורה, דבר שצריך להדאיג את הציבור והאנשים שדוגלים בשקיפות במערכת הציבורית.

יש לציין כי מתמודדים שלא דיווחו על מקורות המימון שלהם למבקר המדינה, מסתכנים בהטלת הסנקציות הקבועות בחוק נגדם.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן