מכבי

בחירות באור עקיבא: יהודה דוידוב יתמודד בראש רשימה חדשה למועצת העיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בחירות באור עקיבא: יהודה דוידוב יתמודד בראש רשימה חדשה למועצת העיר

-

מגדלור-פיד ♋רשימה חדשה תתמודד בבחירות למועצת העיר באור עקיבא: יהודה דוידוב, רכז ההתנדבות ומנהל תחום ניצולי השואה בעיר, הכריז בימים האחרונים ככי יתמודד ויקים רשימה חדשה. אות הרשימה החדשה של דוידוב: א’. 

“זו בשורה חדשה לאור עקיבא”, אמר דוידוב למגדלור ניוז. “אני מציע רשימה ערכית, מרעננת, וטובה במיוחד. יש לי ניסיון עתיר שנים במערכות הציבוריות, במשך השנים באתי במגע עם ניצולי השואה בישראל, עם ארגוני ממשל, משרדי ממשלה, חברי כנסת, ידידי ישראל בתפוצות ובארה”ב וניכר כי העשייה הרבה תרמה רבות לאור עקיבא ולמדינת ישראל.

“הקמתי מערך התנדבות פעיל ומגוון באור עקיבא, פעלתי לשיפור משמעותי בתחום הבטיחות העירונית בדרכים ודור העתיד נהנה מפירות אלו עד היום. כעת, ברצוני לנתב ולסלול את העשייה כחבר מועצת העיר – עם מחשבה עתידית קדימה.

“בהזדמנות זו, אני מאחל לתושבי אור עקיבא הנפלאים, ברכת גמר חתימה טובה ושנה טובה ופוריה. יש לי כוונות טובות, והמון מוטיבציה”.

https://www.migdalor-news.co.il/14743-2/

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]


[blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מכבי

אולי יעניין אותך

הבעל חטף את הכלב המשותף, וחטף תביעה מאשתו

לדברי עו”ד עינבר לב, המייצגת את האישה, הבעל הרבה לבעוט ולהשליך חפצים לעבר הכלב, והאישה מצאה את עצמה פעמים רבות מגוננת בגופה על הכלב מפני זעמו של בעלה. על כן, לדבריה, ברור הוא שהבעל משתמש בכלב כאמצעי סחטנות נגד האישה, ולו רק בשל כך יש להורות, כי הכלב יושב לאלתר לאישה, ויוותר בחזקתה

לידיעה המלאה

 


דילוג לתוכן