יואב קעטבי יתמודד לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור, תא"ל (במיל') דורון קדמיאל יהיה מספר 2 שלו


בחירות 2018

[ujicountdown id="בחירות 2018 " expire="2018/10/30 08:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]


כשבוע לאחר שהצהיר באופן רשמי על מועמדותו לראשות מועצת פרדס חנה כרכור, חשף יואב קעטבי את מספר 2 ברשימתו – תת אלוף במילואים וקצין תותחים ראשי לשעבר דורון קדמיאל שיוביל יחד עם קעטבי את הרשימה המשותפת למועצת פרדס חנה כרכור בבחירות הקרובות.

הצבתו של קדמיאל במקום השני ברשימה מחזקת את הבטחתו של קעטבי להציב רשימה מגוונת שתייצג את כלל האוכלוסייה בפרדס חנה כרכור תוך התעלמות מוחלטת מ'פוליטיקה קטנה' שכן קעטבי נחשב לאחד מאנשי הליכוד החזקים ביישוב כבר שנים ארוכות ואילו קדמיאל הינו איש מפלגת העבודה או בשמה הנוכחי – 'המחנה הציוני'.

יואב קעטבי ודורון קדמיאל. צילום: יח"צ קונספט

לצד ניסיון ועשייה ציבורית ענפה של קעטבי ב-25 שנים האחרונות, מביא קדמיאל צדדים נוספים לרשימה כגון ידע עשיר בנושאי ביטחון, איכות סביבה, גיאוגרפיה עירונית וחקלאות. ברזומה של קדמיאל קריירה צבאית מפוארת אותה סיים בדרגת תת אלוף ובתפקיד קצין תותחים ראשי.

הוא בעל תואר ראשון במינהל ציבורי, היסטוריה ויהדות מטעם אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה והשלים את חובותיו לתואר שני נוסף בגיאוגרפיה עירונית מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. קדמיאל שימש, בין שאר תפקידיו, כשליח קק"ל לגיוס תרומות בקנדה, מנכ"ל של רשות מקומית וגופים העוסקים באיכות סביבה ומחזור כגון "המועצה לישראל יפה" ותאגיד המיחזור "אל"ה" וכיום הוא משמש כיו״ר עמותת ״עיניים בדרכים״, מפעילת מיזם ״נשק וסע״ ברחבי הארץ.

קדמיאל הוא נגן כלי נשיפה בתזמורת רחובות וחובב אופנועים מושבע אשר באמתחתו ארבעה מסעות ברחבי העולם ובכלל אלו מסע מסביב לעולם על גביי אופנוע. בהמשך, מציינים במטה של קעטבי, יוצגו מועמדים נוספים ברשימה שתכלול כמובן נשים וייצוג לכל שכבות האוכלוסייה.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="4" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן