בקהילת היובל אור עקיבא עורכים משאל: האם לתת במה לפרסומים פוליטיים לקראת הבחירות?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בקהילת היובל אור עקיבא עורכים משאל: האם לתת במה לפרסומים פוליטיים לקראת הבחירות?

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


הבחירות המקומיות 2018 נכנסות ליישורת האחרונה כשאנחנו קצת פחות מ-3 חודשים לפני יום הבוחר. בתקופה הקרובה יחלו המתמודדים להפציץ את התושבים בפרסומים ומסרים, ובקהילת היובל בפייסבוק, אחת הקהילות השכונתיות הגדולות בפייסבוק באור עקיבא, החליטו לערוך משאל מיוחד לקראת התקופה המורכבת.

התושב ומנהל הקבוצה פרנקי בן-חמו, החליט על הפורמט על מנת לברר האם לשלב בקבוצה ולהתיר פרסומי בחירות.

“הקבוצה זו נועדה לחיזוק הקהילה, שיתופיות והעלאת מודעות לסביבה שלנו, ולאיכות החיים בכל תחום בחיי השכונה והקהילה.. כחלק מתפיסה אין פוסטים בעלי מאפיינים של קידום פוליטי וחיזוק פעילות פרסונלית של אנשי הציבור.

“כתפיסה אישית- כל פעילות שנעשית תחת מעטפת ציבורית צריכה להיות מוסדרת ולעבור תחת צינור פרסומי אחד של הרשות המקומית ולא ע”י האדם הפרטי, חלק מנראות, שקיפות, מקצועיות ואחידות של ארגון מסודר”.

 

כאמור, בן חמו החליט על משאל במסגרתו מופנים חברי הקבוצה אל עמוד מיוחד ומצביעים עבור האפשרות להפתוח את הקבוצה לפעילים פוליטיים אשר יפרסמו את מרכולתם.

“ברצוני לשאול את חברי הקהילה האם נהיה מעוניינים בפוסטים / פרסומים בנוגע לפעילות בהווה- עתידית של חברי המועצה ומועמדים לראשות העיר?”, כתב התושב. “ברור שאנו צריכים להעלות לשולחן הדיונים את הנושאים החשובים, שיקשיבו לנו, ובצורה מסויימת יגלו מחוייבות ולעמוד מאחורי המילה והאג’נדה שנבחרי הציבור מייצגים.

“בזמן האחרון חשבתי להגדיר יום בשבוע ונהלים לקיום הדיון בהם נבחרי הציבור או בסבב או ביחד יוכלו לפרסם ולקיים דיון בריא, מסודר בעל תוכן ורעיון שבו יוכלו להקשיב לדעתנו והם יוכלו להשמיע את תפיסותיהם ודרכי הפעולה העתידים כולל מה עשו בעבר לפי בחירתם, וגם פרסומי חוגי בית ודברים דומים. אם הדבר יעשה בצורה מסודרת הדבר יוכל לשרת את כל הצדדים ולהיות לאורך כל אותה התקופה הרלוונטית”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן