משרד מבקר המדינה לתושבי חדרה: “דווחו לנו האם הליקויים בבניין העירייה טופלו”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

משרד מבקר המדינה לתושבי חדרה: “דווחו לנו האם הליקויים בבניין העירייה טופלו”

-

מגדלור-פיד ♋מבקר המדינה ביקש בימים האחרונים מתושבי חדרה כי ידווחו לו על תיקון הליקויים בעיר – כחלק מנספחי דוח הביקורת של המבקר כלפי העירייה ב-2016.

 

בהודעה כתבו במשרד המבקר לתושבי חדרה כי “עיריית חדרה דיווחה שתיקנה ליקויים רבים בדו”ח ביקורת על השלטון המקומי שפירסמנו ב-2016, ובהם בניית רמפה לשיפור הנגישות, הקמת שרותי נכים תיקניים, הכשרת חניון חדש בשטח הצמוד לעירייה הכולל חניות נכים רבות ונגישות נוחה למח’ הגביה”.

 

 [blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-חדרה” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

במשרד מבקשים מהתושבים כי “בביקורכם במחלקות העירייה שימו לב האם התיקונים שעליהן דיווחה העירייה נותנים מענה. האם הוסדרו חניות נכים ושירותי נכים במבני יחידות הרווחה, במדור לטיפול בהתמכרויות, באגף החינוך, במחלקת הנוער ובלשכות האזוריות? האם הוסדרה הכניסה לבניין העירייה מאזור חניית הנכים? נודה לכם אם תשלחו אלינו מידע ותמונות בנושאים אלה, בהודעה פרטית לעמוד”.

הצעד מגיע כחלק מהרצון לערב יותר את הציבור בטיפול בבעיות וכן דיווח לגופים שיכולים לסייע לו – כמו משרד מבקר המדינה, שמוציא אחת לתקופה ביקורות על רשויות מקומיות שונות בישראל.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

לכל העדכוניםחדשות חדרה

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן