הפריימריז של סיעת “גבעת עדה אחת” למועצה יתקיים השבוע

הפריימריז של סיעת “גבעת עדה אחת” למועצה יתקיים השבוע

-

מגדלור-פיד ♋הבחירות המקדימות לסיעת “גבעת עדה אחת”, אשר מקבצת מספר מועמדים מגבעת עדה לקראת בחירות 2018 – צפויות להתקיים השבוע.

 

הפריימריז יתקיימו בחניית גני הילדים, רח’ ח”י (ליד טיפת חלב) ביום רביעי, 22 באוגוסט, בין 17:00-21:00; למחרת באותן שעות וביום שישי, 24 באוגוסט, בין 09:00 ל-15:00. חברי סיעת “גבעת עדה אחת” הם קבוצה מגוונת של תושבי גבעת עדה אשר התגבשו במטרה להקים הנהגה מקומית, שתיבחר באופן דמוקרטי ותייצג נאמנה את המושבה במועצת בנימינה-גבעת עדה ב-5 השנים קרובות.

 

 [blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”ג-בחירות-2018″ category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

איתן דוידוביץ’. צילום: יח”צ

בין המתמודדים יהיו גם איתן דוידוביץ’, אחד מהפעילים החברתיים הבולטים בגבעת עדה והאזור כולו.

דוידוביץ’ (64), נשוי ואב ל-4, הגיע לגבעת עדה ב-1990 ומיד הפך שותף פעיל במחאות חברתיות ובמאבקים לשמירה על הטבע והסביבה מפני רשויות המדינה, כגון המחאה נגד כביש 6 והרס בקעת הנדיב, דרך הקמת חניון למשאיות במרכז המושבה ועד הקמת תחנות כוח גזיות באזור. בפעילות האחרונה הצליח יחד עם חבריו לוועד להצלת בקעת הנדיב לעצור את בנייתה של תחנת דלק על כביש 653, סמוך למושבה.

“חוק איחוד הרשויות, אשר נחקק בשנת 2003, ובו הפקיעה המדינה מאתנו – תושבי גבעת עדה – את זכותנו הדמוקרטית הבסיסית לבחור באופן עצמאי את נציגינו – הוא שיא האיוולת”, מסר דוידוביץ’. “ביחד עם חברי הקמנו את “גבעת עדה אחת”, כי אנחנו רוצים שוויון ושקיפות מרבית, נציגות נבחרת (ולא נציגים ממונים), שותפות וניהול עצמי. זאת כדי שנוכל ביחד לבחור מה מתאים לנו”.

“כל זה מגיע לנו”, הוסיף דוידוביץ’, “משום שאנחנו הישוב הכפרי הכי טוב בארץ – ניו-זילנד זה כאן. אני לא מגיע להיות ועדת תרבות או צוות קישוט, אני נחוש ליזום שינויים בדעתנות וללא מורא, לטובת כל קהילת גבעת עדה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן