המסך יורד: מועדון ההופעות "מועדון לחבר" בבנימינה נסגר"מועדון לחבר", מועדון תרבות ומוזיקה שפעל בקומה השנייה של מתחם "של" בבנימינה – נסגר בימים האחרונים. כך הודיע מיקי שטיינר, הבעלים של המקום, בהודעה ארוכה שפרסם במוצאי השבת (18.8).

"לפני שנה וחצי חיברתי את החלום שלי עם הקניון שנמצא בבנימינה", כתב שטיינר. "תיארתי לעצמי שזה יהיה חיבור מורכב אך לאורך כל הדרך האמנתי שנצליח…לאחרונה גם חברתי לשיתוף פעולה משמח ומתבקש עם המתנ"ס, היקף הפעילות התרבותית והקהילתית היה אמור לעלות, הגענו גם להבנות עם אנשי הקניון ויצאנו לדרך חדשה. אבל אז המציאות טפחה לנו על הפנים. והחלום הזה שלנו מפנה את מקומו לטובת חלומות של אחרים".

מועדון לחבר. צילום: מגדלור ניוז

 [blog_news title="קראו גם:" style="" count="2" category="מגדלור-המושבות" category_multi="" excerpt="2" link="" link_title=""]

שטיינר לא פירט בהודעתו את הסיבות הספציפיות שהביאו לסגירת המקום, אך כן ציין כי זה קשור להחלטות ניהוליות של המתחם. "מועדון לחבר" הפך עם הזמן למקום של תרבות ואבן שואבת לאומנים שעד היום הגיעו לבמות הרבה יותר גדולות כמו נתן גושן, ליאור כלפון, שלמה יידוב, להקות שונות ואומנים צעירים לפני פריצה. כמו כן הוקרנו במקום גם סרטים מיוחדים והתקיימו ימי הרצאות.

שטיינר הוסיף: " בשנה וחצי האחרונות המקום הזה הפך לי לבית שני ולשמחתי לא רק לי. במשך הרבה הרבה ימים וערבים החלום הפך שם למציאות על הבמה ומסביב לה.

"העולם הזה שיצרנו שם ב"מועדון לחבר" היה עולם שקסם גם לאחרים והאושר הגדול היה לחלוק אותו עם אנשים וגופים שיכלו להנות ממנו. הזכות הזו שניתנה לי כל פעם מחדש לתת ולחלוק את המקום הזה עם אנשים שמצאו בו עניין, הסבה לי אושר גדול.

"לאורך כל התקופה קיבלתי פניות לקיים במועדון אירועים שאפילו לא יכולתי לדמיין שיכלו לקרות שם ושמחתי לגלות כל פעם מחדש כמה אושר זה מסב לי וכמה כיף יש בלהגיד כן ולתת מקום לצורך של אחר. כיוצר סרטים שלא תמיד קיבל אפיק שידור לסרטיו וכתסריטאי שלא תמיד התמסרו לתסריטיו אני מכיר את התחושה של מה זה לרצות שתהיה לך במה, שיהיה לך אפיק שידור, שיהיה לך בית ליצירה שלך.

"הזכות הזו שניתנה לי לתת מקום לזמרים, מוסיקאים, אספנים, אוצרים, צלמים, מעצבים, קולנוענים, שחקנים, משוררים, מצחיקנים, תלמידים, מורים, מיזמים קהילתיים, עמותות ועוד הייתה זכות גדולה ורק בשבילה היה שווה לצאת לדרך הזו."

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="4" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

 

אישום: תושב חדרה הפר מעצר בית, דקר ופצע אדם אחר שביקש ממנו חזרה 100 שקל

על פי האישום, נ', תושב חדרה, פגש בנאשם בכניסה לביתו וביקש ממנו כי יחזיר לו את 100 השקלים שהלווה לו בעבר ואם לא יעשה כן, יקח את אופניו בתמורה לחובו. בתגובה, הוציא הנאשם מכיס מכנסיו סכין ופצע את התושב מספר פעמים

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן