יס פלאנט זכרון יעקב וחברת אומגה מציגות: שבת פעילה לכל המשפחה

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 19.8.18, 10:43

החל מה-18.8 "שבת משפחתית" ביס פלאנט זכרון יעקב: פעילויות לכל המשפחה בכל שבת ב12:00yes Planet משיקה החודש את סדרת פעילויות “שבת משפחתית” המצליחה גם בקולנוע זכרון יעקב. מגוון פעילויות לכל המשפחה בכל שבת ב12:00.

המבקרים במתחם זכרון יעקב במהלך אוגוסט יוכלו ליהנות גם מהסרטים הגדולים של הקיץ וגם מפעילות חווייתית ומהנה לילדים. פעילויות “שבת משפחתית” יתקיימו בשיתוף ענקית מוצרי היצירה- חברת אומגה. הקהל מוזמן והכניסה חופשית.

בשבת  25.8 בשעה 12:00 סדנת יצירה – סדנת יצירה לקישוט מערכת שעות מגניבה לקראת החזרה ללימודים.

אומגה היא מובילה עולמית בתחום מוצרי יצירה לילדים ולמעשה המפעל האחרון בתחום הפועל בישראל. מוצריה נמכרים בחמש יבשות והיא פועלת בשוק הפרטי והמוסדי. כמו כן אומגה בעלת תקן ישראלי ונמנית עם רשימת החברות המצומצמת בעולם המחזיקות את תווי התקן האירופאי והאמריקאי הקפדניים ביותר הקיימים כיום בשוק העולמי.

בנוסף, יס פלאנט מציגה צמיד אספנים מדליק שניתן להוסיף עליו את כל הצ’ארמים של הסרטים שאוהבים. מגוון רחב של צ’ארמים עם כל הדמויות האהובות של הגיבורים הגדולים של הקיץ מחכים לכם בקופות ובמזנון הקולנוע . קולקציית הצ’ארמים כוללת את הלהיטים משפחת סופר על 2, מפלצת של מלון, כוח הטיטאנים: חיים בסרט! ומפלצות בשלג. צמיד אספנים מדליק + צ’ארם של פופקורן – 5 שקלים צ’ארם- 2 שקלים 3 צ’ארמים – 5 שקלים. מהדורה מוגבלת עד לגמר המלאי.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות

 


 

עוד חדשות