הפריימריז בליכוד באור עקיבא: מתפקדי הליכוד יכריעו מי יהיה מועמד המפלגה לראשות העירייה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הפריימריז בליכוד באור עקיבא: מתפקדי הליכוד יכריעו מי יהיה מועמד המפלגה לראשות העירייה

-

מגדלור-פיד ♋לאחר הרבה תהפוכות והתעקשויות, יתקיים מחר (שלישי) הפריימריז בליכוד באור עקיבא. זאת לאחר שהמפלגה כבר בחרה את שמחה יוסיפוב תחילה לכמועמד שלה, אך עתירה של המועמד איציק פתיתו הביאה לביטול ההחלטה והקביעה כי יתקיים פריימריז.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”ג-בחירות-2018″ category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

מאחורי הבחירות מחר עומדים לא מעט אינטריגות ובעיות גם על רקע רשימת מתפקדי הליכוד העירונית, כאשר חלק מהמתפקדים הוצאו מהרשימה ולא ניתנה להם האפשרות לבחור. פנייה נוספת לבית הדין שינה את ההחלטה לגבי חלקם, והם יוכלו להצביע מחר ולבחור.

פתיתו הגיש עתירה בבקשה לבטל את ספר הבוחרים השני כפי שפורסם ב-12.8. “לתדהמתי, הספר השני שפורסם הכיל 421 מתפקדים…נגרעו מספר זה אנשים רבים אותם פקדתי ושימרתי במשך שנים רבות בליכוד ובהם אני, אבי, אחיותיי, גיביי וגיסותיי”, כתב פתיתו.

פתיתו שוחח עם יועץ המשפטי של הליכוד והציג בפניו את הנושא. הסיבה לגריעה: בעיית גבייה. פתיתו החליט לעתור ועתירתו התקבלה בחלקה כאשר חלק מהמתפקדים אכן הוחזרו לספר הבוחרים.

בין אלה שנגרעו מהרשימה (לא באותה טוענה) היה גם אבי שלוש, מתמודד בעצמו למועצת העיר. שלוש שלח מכתב אל הליכוד בו כתב: “מיום הולדתי אני פעיל ותומך ליכוד….לא הגשתי בקשה להתמודד בבחירות הקרובות ברשימה עצמאית. לפיכך איני רואה סיבה למנוע ממני לממש את זכותי להצביע”.

יו”ר ועד הבחירות של הליכוד מנחם נאמן קיבל את בקשתו ודחה את הבקשה לפסול אותו מלהצביע.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מכבי
דילוג לתוכן