בחירות באור עקיבא: שאולי אבידן מצטרף ליעקב אדרי, הרמת כוסית לרשימות של יוסי כדורי ואברהם כהן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בחירות באור עקיבא: שאולי אבידן מצטרף ליעקב אדרי, הרמת כוסית לרשימות של יוסי כדורי ואברהם כהן

-

מגדלור-פיד ♋התושב המעורב והמוכר – שאולי אבידן, הצהיר הבוקר (4.9) כי יתמוך ביעקב אדרי לראשות עיריית אור עקיבא, בבחירות שיתקיימו בספטמבר הקרוב.

“משפחה וחברים יקרים, לאחר מחשבה מעמיקה ומתוך אידיאולוגיה אמיתית, דאגה לעתיד של העיר בה גדלתי ואני מגדל בה את ילדי, אני רוצה לבשר שאני תומך ביעקב אדרי לראשות העיר”, ציין אבידן. “אני בטוח שזה לטובת העיר שלנו ולטובת עתיד ילדנו”.

אבידן עשוי להשתלב ברשימתו של אדרי שתפורסם בקרוב. טרם ידוע מי ירכיבו את הכוורת סביב ראש העיר המכהן בבחירות, כאשר המקום השני – שהיה בבחירות הקודמות של שלומי אבני – יעבור למישהו אחר. כזכור, אבני פרש מהמועצה באמצע הקדנציה האחרונה.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”ג-בחירות-2018″ category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

ובינתיים, המועמד יוסי כדורי (עתיד בטוח) יקיים הערב (ג’) הרמת כוסית חגיגית לקראת השנה החדשה ברחוב בלפור.

גם רשימת “לב” בראשות אברהם כהן תקיים הרמת כוסית (ד’) במטה של מפלגת לב ברחוב ז’בוטינסקי. כהן הציג זה מכבר את רשימתו שתכלול את סף ימין במקום השני ועמי אטיאס במקום השלישי, שניים שהשתייכו למפלגת הצעירים בבחירות הקודמות.

 

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן