הפועל חיפה תנסה לבלום את ההדרדרות מול חדרה: "סילבס חייב לעשות חשבון נפש, הקבוצה לא מאומנת"

הפועל חיפה בצרות לפני המשחק מול הפועל חדרה. האם כדור השלג ייעצר?

הפועל חיפה תתארח ב-18:30 אצל הפועל חדרה ולאחר שלושה הפסדים רצופים ומתוכם לא מעט שלישיות שחטפה, תנסה לעצור את כדור השלג והאווירה השלילית במועדון.

עם זאת, בפאנלים השונים לא נותנים לקבוצה יותר מידי סיכוי לניצחון הערב. פרשן רדיו חיפה יוסי דורה אמר כי "הפועל חיפה בבעיה מעבר ליכולת המקצועית. גם כשהיא ניצחה היא לא הייתה תוססת וטובה. היום יש לה בעיה בהגנה ויש דיבורים לא טובים במערכת ו-וויב לא טוב. אם הפועל חיפה תנצח ביום שבת זה יפתיע אותי".

דרור מרשלקוביץ' הוסיף: "מאוד החזקתי מחיים סילבס בתחילת הדרך בהפועל חיפה אבל הוא עושה דברים מוזרים כמו למשל לא לעלות עם נס זמיר מול ביתר ירושלים. לעלות עם פדידה מול בית"ר זה פשוט "להכשיל אותו"".

דורה המשיך: "יש זר שכבר עם המזוודות במטוס והוא עולה איתו? מה עם שכטר?". הכתב והפרשן תומר לוי: "אם בן בסט מדבר על שפת הגוף של השחקנים זה אומר משהו לא טוב. מול בית"ר צריך מוטיבציה? כשמדברים על שפת גוף מול בית"ר אז מה זה אומר?

דורה: "אני לא יודע מה קורה בחדר ההלבשה של הפועל חיפה אבל מה שנראה לי שחיים הולך ומאבד את הקבוצה כקבוצה".

איציק אהרונוביץ' ביקר השבוע בחריפות את סילבס. "חיים צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו. מה לא בסדר איתו? למה עדן בן בסט משחק כל משחק אצלו? שלושה משחקים הקבוצה שלו נראית כמו רוח רפאים והכי בכיר בהיררכיה הזו זה חיים סילבס. אין לו קשקש תביעת מאמן על הקבוצה. הקבוצה שלו לא מאומנת. הוא יודע לדבר אבל את כל הכוח שלו כמאמן הוא מביא בורבליות שלו. על כר הדשא זה לא בא לידי ביטוי".

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן